Informacje

Szklanki do kawy

Stylowa przyjemność z kawy!

Te pięknie zaprojektowane szklanki do kawy Melitta® wykonane z wysokiej jakości szkła borokrzemowego chroniącego przed pęknięciem i posiadają podwójne ścianki, dzięki czemu z jednej strony utrzymują ciepło kawy, z drugiej natomiast chronią Cię przed oparzeniem. Szklanki są bezpieczne do mycia w zmywarce. Dostępne są w trzech rozmiarach:

80 ml - do małego, ale pysznego espresso lub podwójnego espresso
200 ml - do café crème lub pour over
300 ml - do latte macchiato

Jakościowa przyjemność z kawy
Jakościowa przyjemność z kawyCzyli dokładnie to, co obraliśmy za swój cel, odkąd Melitta Bentz wynalazła papierowy filtr do kawy w 1908 roku i stworzyła podstawę dla nowoczesnej kultury kawy. Do dziś przyjemność z kawy pozostała naszą najważniejszą ideą, aby zapewniać najlepszą jakość i wyjątkową przyjemność z picia kawy, dzięki doświadczeniu, innowacyjności i poszanowaniu wartości.
Można myć w zmywarce
Można myć w zmywarce
Lekkie i odporne na wysokie temperatury
Lekkie i odporne na wysokie temperatury
Dwuścienna budowa zapewnia utrzymanie temperatury kawy
Dwuścienna budowa zapewnia utrzymanie temperatury kawyBy zapobiec utracie temperatury kawy, szklanki mają podwójne ścianki. Dzięki temu można dotykać szkła z zewnątrz bez ryzyka poparzenia przy jednoczesnym utrzymaniu temperatury kawy.
Wykonane z wysokiej jakości szkła borokrzemowego
Wykonane z wysokiej jakości szkła borokrzemowegoSzklanki są wykonane z wysokiej jakości szkła borokrzemowego. Jest to idealne rozwiązanie do codziennego użytku, ponieważ jest bardzo odporne na wysoką temperaturę i zapobiegają poparzeniu podczas trzymania.