Szukaj
Szukane określenie

W pełni automatyczne ekspresy do kawy – nagrodzone za cichą pracę!

Pierwsze na świecie w pełni automatyczne ekspresy do kawy nagrodzone certyfikatem „Quiet Mark”

Spokój i cisza niosą moc. Właśnie dlatego nasze w pełni automatyczne ekspresy do kawy uzyskały wysokie oceny za maksymalną wydajność i cichą pracę. Melitta® Barista TS Smart®, Barista T Smart® oraz Barista T to pierwsze na świecie w pełni automatyczne ekspresy do kawy, które uzyskały certyfikat „Quiet Mark”, za przyjemnie ciche przygotowywanie kawy.

Wydajność zamiast hałasu

Przerwa w miłej rozmowie w kuchni tylko dlatego, że robisz cappuccino? Sąsiedzi wściekają się kiedy mielisz kawę na espresso o 6 rano? Możesz tego uniknąć, dzięki urządzeniom z serii Melitta® Barista i Barista Smart®. Nasz sekret? – super ciche mielenie kawy, dzięki doskonałej technologii ograniczającej hałas.

Aby zminimalizować hałas, a tym samym stres w Twoim życiu, opracowaliśmy cichy stalowy młynek stożkowy. Ziarna kawy są mielone szybko i cicho a sama kawa smakuje naprawdę dobrze. I bądźmy szczerzy - odprężeni ciszą i spokojem możemy cieszyć się swoją kawą podwójnie.

Quiet Mark

W 2012 r. brytyjskie Towarzystwo ds. Ograniczania Hałasu (Noise Abatement Society) wprowadziło certyfikat Quiet Mark. Pomaga on konsumentom wybierać produkty o niskiej emisji hałasu. Quiet Mark służy do identyfikacji najcichszych produktów w danej kategorii wybieranych, dzięki testom naukowym i ocenom w prawdziwych środowiskach testowych. W naszym przypadku przetestowano cały szereg w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Szczególnie ciche produkty z testu porównawczego otrzymują certyfikat „Quiet Mark”, świadczący o ich nieprzeciętnie cichej pracy.

Automatyczne ekspresy

Oba urządzenia z serii Melitta® Barista Smart® (zarówno model TS jak i T) można wygodnie kontrolować za pomocą smartfona. Dzięki aplikacji Melitta® Connect można także łatwo zapisać swoje osobiste preferencje dotyczące kawy.