Szukaj
Szukane określenie
EPOS® Kaffeemaschine
Melitta® AromaFresh Therm Pro
Melitta® AromaFresh Pro
AromaFresh II
AromaFresh - Nowa Generacja
Melitta® AromaFresh Pro X
Melitta® AromaFresh Therm Pro X
Melitta One®
Ekspres przelewowy do kawy Melitta One®
AromaFresh Therm
AromaFresh Therm
AromaFresh RWT
AromaFresh RWT
AromaFresh
AromaFresh
AromaSignature® DeLuxe
Aroma Signature®  DeLuxe
AromaSignature®
AromaSignature®
AromaElegance® Therm DeLuxe
AromaElegance® Therm DeLuxe
AromaElegance® Therm
AromaElegance® Therm
AromaElegance® DeLuxe
AromaElegance® DeLuxe
AromaElegance®
AromaElegance®
Look® Timer
LOOK® Timer
LOOK® Perfection
LOOK® Perfection
LOOK® Perfection
Informacje
LOOK® Perfection

Idealne połączenie designu i funkcjonalności.

LOOK® Perfection

LOOK® Perfection

Idealne połączenie designu i funkcjonalności.

Melitta® LOOK® Perfection wyznacza standardy. Przy pierwszym wrażeniu uwagę przyciąga nowoczesny design z wieloma elementami z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Już na drugi rzut oka zachwyci Cię swoimi licznymi funkcjami, takimi jak wyjmowany zbiornik na wodę i nasz opatentowany AromaSelector® służący do indywidualnej regulacji mocy kawy. Spoglądając na nasz najnowszy model po raz trzeci pokochasz go dzięki doskonałemu smaku kawy.

FILMY
 
Wartość dodana dla użytkownika
Wszystko pasuje

Design i kolory naszych ekspresów do kawy LOOK® i naszych czajników bezprzewodowych LOOK® są do siebie znakomicie dopasowane. Na Twoim blacie kuchennym będzie panować harmonia.

Wyjmowany, przezroczysty zbiornik na wodę z podziałką na kubku

Napełnianie i czyszczenie zbiornika na wodę jeszcze nigdy nie było tak proste. Przezroczysty zbiornik na wodę ma wpuszczony uchwyt i można go łatwo wyjąć z urządzenia. Łatwa do odczytania skala sprawia, że znalezienie właściwej dawki jest dziecinnie proste.

Opatentowany AromaSelector®

Od łagodnego do mocnego: dzięki opatentowanemu systemowi AromaSelector® możesz jednym dotknięciem indywidualnie dostosować intensywność kawy – bez konieczności zmiany ilości kawy lub wody. Zawsze delektuj się swoją ulubioną kawą tak, jak lubisz - np. rano jako mocny zastrzyk energii, a po południu jako łagodną kawę poprawiającą samopoczucie. AromaSelector® zapewnia zawsze optymalne i zróżnicowane doznania smakowe.

Praktyczny filtr obrotowy ze zdejmowanym wkładem

Prosta obsługa: ekspres do kawy jest wyposażony w praktyczny filtr obrotowy ze zdejmowanym wkładem. Dzięki temu można wygodnie założyć filtr papierowy. Po przygotowaniu kawy filtr można łatwo wyjąć i wyrzucić wkład.

Niekapiący filtr

Kawa kapiąca na płytę grzewczą to już przeszłość. Filtr ma zintegrowaną ochronę przed kapaniem, zapobiegający uciążliwemu kapaniu po wyjęciu dzbanka.

Ochrona przed kamieniem 3 w 1

Aby ekspres działał prawidłowo, zapewniał doskonały smak kawy i był niezawodny przez długi czas, bardzo ważne jest jego regularne odkamienianie. Ten ekspres do kawy został wyposażony w funkcję ochrony przed kamieniem 3 w 1 z programowalnym stopniem twardości wody, wskaźnikiem zakamienienia oraz praktycznym programem odkamieniania.

Wkład filtra i dzbanek nadają się do mycia w zmywarkach

Zdejmowany wkład filtra oraz dzbanek ekspresu do kawy można myć w zmywarce do naczyń. Utrzymanie ekspresu w czystości nie stanowi więc żadnego problemu.

Programowalny czas podgrzewania i automatyczne wyłączenie

Oszczędność i bezpieczeństwo: zaprogramuj czas podgrzewania na 20, 40 lub 60 minut, w zależności od potrzeby. Urządzenie wyłącza się automatycznie po zaprogramowanym czasie.

Elementy ze stali nierdzewnej

Ten ekspres jest nie tylko praktyczny, ale też atrakcyjny. Ten ekspres do kawy przyciąga wzrok nowoczesnym wzornictwem i aplikacjami ze stali nierdzewnej.