Szukaj
Szukane określenie
Barista TS Smart®
Barista TS Smart®
Barista T Smart®
Barista T Smart® F84/0-100
LatteSelect
LatteSelect
CI Touch®
CI Touch®
Passione® OT
Passione® OT
Latticia® OT
Latticia® OT
Avanza®
Purista®
Purista®
Informacje
Latticia® OT

Perfekcyjnie spienione mleko!

Latticia® OT

Perfekcyjnie spienione mleko!

Wielu kawoszy marzy o tym, aby przyrządzać w domu zarówno kawy czarne jak i mleczne,jak z ulubionej kawiarni. Teraz dzięki Melitta® Latticia® OT jest to możliwe! Dzięki nowemu, zintegrowanemu systemowi mlecznemu „LATTEperfection System” masz gwarancję sukcesu przy każdej kawie! To całkiem proste dzięki intuicyjnej obsłudze One-Touch oraz kolorowych przycisków z wyświetlaczem. Tryb Double Cup oraz pojemnik na kawę ziarnistą XL i pojemnik na wodę zapewniają szczególnie wysoki poziom przyjemności picia kawy. Aromatyczna kawa za naciśnięciem przycisku!

FILMY
 
Wartość dodana dla użytkownika
LATTE Perfection System

System LATTEperfectionNowy system LATTEperfection po jednym naciśnięciu przycisku spełni Twoje życzenia odnośnie spienionego mleka. Wspaniałe, delikatne spienione mleko i wysoka temperatura to rezultat podwójnego spieniania.

One Touch

One TouchDotykając kolorowych przycisków na panelu można wybierać bezpośrednio Café Crème, Cappuccino i Latte macchiato. Jednym naciśnięciem można również przygotować spienione mleko lub gorącą wodę.

Młynek cichy jak szept

Młynek cichy jak szeptMożesz napić się świeżo mielonej kawy, kiedy inni domownicy jeszcze śpią. Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy posiada stalowy, stożkowy młynek, który szybko i cicho mieli ziarna kawy.

Pojemnik na wodę i pojemnik na ziarna kawy XL

Pojemnik na wodę i pojemnik na ziarna kawy XL

Latticia® OT wyposażono w wyjmowany pojemnik na wodę XL o pojemności 1,5l oraz pojemnik na ziarna XL o pojemności 250 g.

Aromatyczna przyjemność z kawy
Aromatyczna przyjemność z kawy

Aromatyczna przyjemność z kawy Nowe sterowanie pompą gwarantuje idealny czas kontaktu kawy z wodą. Teraz możesz rozkoszować się dwoma klasykami, espresso i café crème, z jeszcze bardziej udoskonalonym smakiem i aromatem.

Włoski proces przygotowania

Włoski proces przygotowaniaKawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? Dobrze, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury. Sprytny włoski proces przygotowania gwarantuje, że składniki dodane zostaną we właściwej kolejności. W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato
espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest zupełnie odwrotnie...

Moc kawy i stopień zmielenia

Moc kawy i stopień zmielenia

Możliwość dobrania indywidualnego smaku dzięki trzystopniowej regulacji mocy kawy oraz pięciostopniowej regulacji stopnia zmielenia.

Płynna regulacja ilości

Płynna regulacja ilości

Można nastawić dowolną ilość kawy lub kawy z mlekiem od 25 do 220 ml.

DoubleCup Mode - tryb dwóch kaw jednocześnie
Tryb dwóch kaw jednocześnie

Tryb dwóch filiżanek Razem lepiej – tryb dwóch filiżanek (Double Cup) umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek espresso lub café crème jednocześnie. To
oczywiście doskonałe rozwiązanie również dla tych, którzy piją dużo kawy.

Odporna na zarysowania wkładka Anti-Scratch

Odporna na zarysowania wkładka Anti-Scratch

Nowa tacka ociekowa ze stali nierdzewnej ma teraz wkładkę Anti-Scratch z wysokiej jakości tworzywa, która zapobiega zarysowaniom.

Quick & Clean

Quick & Clean

Nowy sposób czyszczenia systemu mlecznego jest wyjątkowo wygodny i higieniczny.

Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania

Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania

Twój automatyczny ekspres do kawy pokaże na wyświetlaczu moment, w którym będzie konieczne przeprowadzenie procesu czyszczenia i odkamieniania. Przycisk serwisowy umożliwia łatwy dostęp do programu czyszczenia i odkamieniania, ustawień temperatury parzenia i twardości wody oraz funkcji automatycznego wyłączania. W razie potrzeby można łatwo wyciągnąć cały moduł zaparzania. Dzięki temu można dostać się do wnętrza urządzenia, aby łatwo usunąć z niego zanieczyszczenia.

Kompatybilne filtry wody

Kompatybilne filtry wody

Aby nadać Twojej kawie jeszcze lepszego smaku, zalecamy korzystanie z filtrów do wody Melitta® Pro Aqua. Twój automatyczny ekspres do kawy wymaga wtedy odkamieniania tylko raz w roku*. Filtr zapobiega osadom wapnia w obiegu wody tak długo, jak to tylko możliwe.

* Dane oparte na następujących założeniach: pojemność filiżanki 120 ml, sześć dozowań dziennie i sześciokrotna wymiana filtra zgodnie z danymi urządzenia.

Aplikacja Melitta® Companion App
Companion App

Aplikacja Melitta® Companion App Bezpłatna aplikacja Melitta Companion pomoże Ci w obsłudze Twojego automatycznego ekspresu do kawy. Szukasz praktycznych instrukcji, interesujących informacji na temat kawy lub przydatnych porad serwisowych?

Jeżeli tak, to pobierz aplikację, odkryj i ciesz się jej licznymi możliwościami!

Etykieta efektywności energetycznej
Etykieta efektywności energetycznej