Szukaj
Szukane określenie
Melitta® LatteSelect
LatteSelect
Melitta® Barista TS Smart®
Barista TS Smart®
Melitta® Barista T Smart®
Barista T Smart®
Melitta® CI Touch®
CI Touch®
Melitta® Passione® OT
Passione® OT
Purista®
Purista®
Latticia® OT
Latticia® OT
Avanza®
SOLO® & Milk
SOLO® & Milk
Informacje
Latticia® OT

Doskonale delikatna pianka mleczna spotyka się z najlepszym Espresso!

Latticia® OT

Doskonale delikatna pianka mleczna spotyka się z najlepszym Espresso!

Napoje kawowo-mleczne tak jak w Twojej ulubionej kawiarni, za jednym naciśnięciem przycisku. Dzięki zintegrowanemu systemowi mlecznemu LATTEperfection System, w ekspresie Melitta® Latticia® OT bez trudu przyrządzisz każdy napój kawowo-mleczny. Tryb Double Cup oraz wyjątkowo duży pojemnik na kawę ziarnistą (250 g) i pojemnik na wodę (1,5 l) – mały automatyczny ekspres do kawy, wygodny i uniwersalny!

FILMY
Melitta® Companion App

Bezpłatna aplikacja Melitta Companion pomoże Ci w obsłudze Twojego automatycznego ekspresu do kawy. Szukasz praktycznych instrukcji, interesujących informacji na temat kawy lub przydatnych porad serwisowych?

Jeżeli tak, to pobierz aplikację, odkryj i ciesz się jej licznymi możliwościami!

 
Wartość dodana dla użytkownika
Doskonały smak kawy
Award-winning coffee enjoyment

Doskonały smak kawyNasz proces zaparzania pozwala optymalnie rozwinąć się aromatom kawy, zapewniając jej doskonały smak. Dzięki funkcji wstępnego zaparzania („Pre-Infusion”) świeże zmielona kawa mielona jest na krótko zwilżana, zanim wejdzie w kontakt z wodą przez zdefiniowaną ilość czasu.

Przyjemność picia kawy – oryginalna receptura

Przyjemność picia kawy – oryginalna receptura
Dzięki funkcji wstępnego zaparzania świeżo zmielona kawa  jest na krótko zwilżana, zanim wejdzie w kontakt z wodą przez zdefiniowaną ilość czasu. Pozwala to lepiej rozwinąć się aromatom kawy. Aby uzyskać szczególnie autentyczny smak, można skorzystać również z naszej funkcji „Italian Preparation Process”, w której składniki są łączone według oryginalnej, włoskiej receptury. I tak, w przypadku Latte Macchiato najpierw Espresso jest dodawane po mleku i piance mlecznej, a w przypadku Cappuccino jest dokładnie na odwrót.

LATTE Perfection System

System LATTEperfectionNowy system LATTEperfection po jednym naciśnięciu przycisku spełni Twoje życzenia odnośnie spienionego mleka. Wspaniałe, delikatne spienione mleko i wysoka temperatura to rezultat podwójnego spieniania.

Wygodna obsługa za jednym dotknięciem

Wygodna obsługa za jednym dotknięciem
Klasyczne kawy: Espresso, Café Crème, Cappuccino i Latte Macchiato można łatwo wybierać za pomocą kolorowych przycisków ekranowych oraz indywidualnie dostosowywać. Dzięki funkcji One Touch można też wygodnie dozować spienione mleko lub gorącą wodę.

Cichy mechanizm mielący

Cichy mechanizm mielący
Najlepsza technologia o niskim poziomie hałasu: stalowy młynek stożkowy tego automatycznego ekspresu do kawy mieli ziarna wyjątkowo cicho. Dzięki cichemu mechanizmowi mielącemu nie musisz przerywać rozmowy i nie budzisz też nikogo z rana, gdy przygotowujesz kawę. Rozkoszuj się kawą w ciszy – o każdej porze.

Klasyk wyrafinowanego designu
Design classic

Klasyk wyrafinowanego designuTen automatyczny ekspres do kawy przyrządza znakomite napoje kawowe, ale także charakteryzuje się wyrafinowaną technologią oraz eleganckim, ponadczasowym wzornictwem. Zaprojektowana na nowo tacka ociekowa jest wyposażona w zintegrowaną wkładkę z tworzywa sztucznego zapobiegającą zarysowaniom, dzięki czemu urządzenie będzie błyszczeć w Twojej kuchni przez długie lata.

Przyjemność picia kawy XL

Przyjemność picia kawy XL

Obok mocy kawy (ustawianej trzystopniowo) oraz stopnia zmielenia (ustawianego pięciostopniowo) można nastawić również temperaturę i ilość kawy – w razie potrzeby nawet podczas dozowania. Latticia® OT wyposażona jest w wyjmowany pojemnik na wodę XL (1,5 l) oraz pojemnik na ziarna XL (250 g) dla dodatkowej przyjemności picia kawy. Pomimo małej szerokości wynoszącej tylko 20 cm, ten automatyczny ekspres do kawy ma dość miejsca, aby wygodnie przyrządzić dwie filiżanki kawy z mlekiem lub bez dzięki funkcji „Double Cup”.

Dozownik All-in-One z regulacją wysokości
Height-adjustable all-in-one outlet

Dozownik All-in-One z regulacją wysokości„All in One”, ale też czysto rozdzielony: oddzielne dysze dozownika dla kawy, mleka i gorącej wody umożliwiają proste przygotowywanie najróżniejszych napojów. Jest to bardzo łatwe, wystarczy nacisnąć przycisk, nawet nie trzeba przesuwać filiżanki. Pod dozownikiem o regulowanej wysokości (140 mm) zmieszczą się również szklanki i duże filiżanki.

Łatwe czyszczenie

Łatwe czyszczenie
Aby automatyczny ekspres do kawy działał prawidłowo i długo pozostawał niezawodny, bardzo ważne jest jego regularne czyszczenie. Przycisk serwisowy Latticia® OT ułatwia między innymi zainicjowanie automatycznego programu czyszczenia i odkamieniania oraz umożliwia dostęp do ustawień twardości wody. Dzięki wyjmowanemu modułowi zaparzacza można łatwo oczyścić również wnętrze ekspresu. Ponadto zalecamy korzystanie z filtra wody Melitta® Pro Aqua. Nie tylko filtruje on wodę, gwarantując autentyczny aromat i smak kawy przy każdym dozowaniu, ale też zapobiega osadom kamienia w obiegu wodnym, dzięki czemu wystarczy odkamieniać ten automatyczny ekspres do kawy tylko raz w roku. Dane oparte na następujących założeniach: pojemność filiżanki 120 ml, sześć dozowań dziennie i sześciokrotna wymiana filtra zgodnie z danymi urządzenia.

Czyszczenie systemu mleka „Quick & Clean”

Czyszczenie systemu mleka „Quick & Clean”
Ponieważ higiena – szczególnie, gdy chodzi o mleko – odgrywa niezwykle ważną rolę, zalecamy regularne czyszczenie ekspresu po przygotowywaniu napojów kawowo-mlecznych. Funkcja czyszczenia systemu mleka „Quick & Clean” pozwala na osiągnięcie higienicznej czystości w dwóch prostych krokach: wystarczy zanurzyć wężyk mleka w naczyniu z czystą wodą z kranu oraz uruchomić program czyszczenia. Ponadto można w prosty sposób zdemontować i wyczyścić jednostkę mleczną.

Aplikacja Melitta® Companion App
Companion App

Aplikacja Melitta® Companion App Bezpłatna aplikacja Melitta Companion pomoże Ci w obsłudze Twojego automatycznego ekspresu do kawy. Szukasz praktycznych instrukcji, interesujących informacji na temat kawy lub przydatnych porad serwisowych?

Jeżeli tak, to pobierz aplikację, odkryj i ciesz się jej licznymi możliwościami!

Świadoma obsługa
Conscious operation

Świadoma obsługaZ troski o środowisko: nasze automatyczne ekspresy do kawy Melitta® obok programowalnego trybu oszczędzania energii dysponują również praktyczną funkcją automatycznego wyłączenia. Dzięki niej można nastawić, kiedy ekspres do kawy wyłączy się automatycznie – sprawia to, że eksploatacja jest wyjątkowo oszczędna. Rzecz jasna, można wyłączyć urządzenie również ręcznie za pomocą wyłącznika całkowicie odłączającego je od zasilania. Dodatkowo stworzyliśmy własną zrównoważoną markę, która pomoże Ci w wyborze: Mission Eco&Care. Wybierz urządzenie, które pozwoli Ci się cieszyć kawą w sposób świadomy.