Szukaj
Szukane określenie
Barista TS Smart®
Barista TS Smart®
Barista T
Barista T F83/0-002
LatteSelect
LatteSelect
CI Touch®
CI Touch®
Passione® OT
Passione® OT
Latticia® OT
Latticia® OT
Avanza®
Purista®
Purista®
SOLO® & Milk
SOLO® & Milk
Informacje
Latticia® OT

Perfekcyjnie spienione mleko!

Latticia® OT

Perfekcyjnie spienione mleko!

Wielu kawoszy marzy o tym, aby przyrządzać w domu zarówno kawy czarne jak i mleczne,jak z ulubionej kawiarni. Teraz dzięki Melitta® Latticia® OT jest to możliwe! Dzięki nowemu, zintegrowanemu systemowi mlecznemu „LATTEperfection System” masz gwarancję sukcesu przy każdej kawie! To całkiem proste dzięki intuicyjnej obsłudze One-Touch oraz kolorowych przycisków z wyświetlaczem. Tryb Double Cup oraz pojemnik na kawę ziarnistą XL i pojemnik na wodę zapewniają szczególnie wysoki poziom przyjemności picia kawy. Aromatyczna kawa za naciśnięciem przycisku!

FILMY
 
Wartość dodana dla użytkownika
Włoski proces przygotowania

Przyjemność picia kawy – oryginalna receptura
Dzięki funkcji wstępnego zaparzania świeżo zmielona kawa  jest na krótko zwilżana, zanim wejdzie w kontakt z wodą przez zdefiniowaną ilość czasu. Pozwala to lepiej rozwinąć się aromatom kawy. Aby uzyskać szczególnie autentyczny smak, można skorzystać również z naszej funkcji „Italian Preparation Process”, w której składniki są łączone według oryginalnej, włoskiej receptury. I tak, w przypadku Latte Macchiato najpierw Espresso jest dodawane po mleku i piance mlecznej, a w przypadku Cappuccino jest dokładnie na odwrót.

LATTE Perfection System

System LATTEperfectionNowy system LATTEperfection po jednym naciśnięciu przycisku spełni Twoje życzenia odnośnie spienionego mleka. Wspaniałe, delikatne spienione mleko i wysoka temperatura to rezultat podwójnego spieniania.

One Touch

Wygodna obsługa za jednym dotknięciem
Klasyczne kawy: Espresso, Café Crème, Cappuccino i Latte Macchiato można łatwo wybierać za pomocą kolorowych przycisków ekranowych oraz indywidualnie dostosowywać. Dzięki funkcji One Touch można też wygodnie dozować spienione mleko lub gorącą wodę.

Młynek cichy jak szept

Cichy mechanizm mielący
Najlepsza technologia o niskim poziomie hałasu: stalowy młynek stożkowy tego automatycznego ekspresu do kawy mieli ziarna wyjątkowo cicho. Dzięki cichemu mechanizmowi mielącemu nie musisz przerywać rozmowy i nie budzisz też nikogo z rana, gdy przygotowujesz kawę. Rozkoszuj się kawą w ciszy – o każdej porze.

Pojemnik na wodę i pojemnik na ziarna kawy XL

Przyjemność picia kawy XL

Obok mocy kawy (ustawianej trzystopniowo) oraz stopnia zmielenia (ustawianego pięciostopniowo) można nastawić również temperaturę i ilość kawy – w razie potrzeby nawet podczas dozowania. Latticia® OT wyposażona jest w wyjmowany pojemnik na wodę XL (1,5 l) oraz pojemnik na ziarna XL (250 g) dla dodatkowej przyjemności picia kawy. Pomimo małej szerokości wynoszącej tylko 20 cm, ten automatyczny ekspres do kawy ma dość miejsca, aby wygodnie przyrządzić dwie filiżanki kawy z mlekiem lub bez dzięki funkcji „Double Cup”.

Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania

Łatwe czyszczenie
Aby automatyczny ekspres do kawy działał prawidłowo i długo pozostawał niezawodny, bardzo ważne jest jego regularne czyszczenie. Przycisk serwisowy Latticia® OT ułatwia między innymi zainicjowanie automatycznego programu czyszczenia i odkamieniania oraz umożliwia dostęp do ustawień twardości wody. Dzięki wyjmowanemu modułowi zaparzacza można łatwo oczyścić również wnętrze ekspresu. Ponadto zalecamy korzystanie z filtra wody Melitta® Pro Aqua. Nie tylko filtruje on wodę, gwarantując autentyczny aromat i smak kawy przy każdym dozowaniu, ale też zapobiega osadom kamienia w obiegu wodnym, dzięki czemu wystarczy odkamieniać ten automatyczny ekspres do kawy tylko raz w roku. Dane oparte na następujących założeniach: pojemność filiżanki 120 ml, sześć dozowań dziennie i sześciokrotna wymiana filtra zgodnie z danymi urządzenia.

Quick & Clean

Czyszczenie systemu mleka „Quick & Clean”
Ponieważ higiena – szczególnie, gdy chodzi o mleko – odgrywa niezwykle ważną rolę, zalecamy regularne czyszczenie ekspresu po przygotowywaniu napojów kawowo-mlecznych. Funkcja czyszczenia systemu mleka „Quick & Clean” pozwala na osiągnięcie higienicznej czystości w dwóch prostych krokach: wystarczy zanurzyć wężyk mleka w naczyniu z czystą wodą z kranu oraz uruchomić program czyszczenia. Ponadto można w prosty sposób zdemontować i wyczyścić jednostkę mleczną.

Aplikacja Melitta® Companion App
Companion App

Aplikacja Melitta® Companion App Bezpłatna aplikacja Melitta Companion pomoże Ci w obsłudze Twojego automatycznego ekspresu do kawy. Szukasz praktycznych instrukcji, interesujących informacji na temat kawy lub przydatnych porad serwisowych?

Jeżeli tak, to pobierz aplikację, odkryj i ciesz się jej licznymi możliwościami!