Szukaj
Szukane określenie
Młynek do kawy Melitta® amigo®
Młynek do kawy Melitta® amigo®
Molino®
Melitta Molino®
Molino®
Calibra®
Melitta® Calibra®
Informacje
Molino®

Świeżo mielone ziarna dla prawdziwych miłośników kawy

Melitta Molino®

Molino®

Świeżo mielone ziarna dla prawdziwych miłośników kawy

Niezależnie czy potrzebujesz bardzo drobno zmielonych ziaren na mocne, aromatyczne espresso czy grubiej zmielone ziarna na filtrowaną kawę - z elektrycznym młynkiem Melitta Molino® możesz zmielić kawę na każdą okazję. Odpowiednią ilość kawy zmielisz w pełni automatycznie z pojemnika na ziarna o pojemności 200g.

  • Programowanie ilości mielonej kawy na 2-14 filiżanek
  • 100 W
  • Pojemnik na ziarna kawy o pojemności 200g ze zdejmowną pokrywką
  • Indywidualny stopień zmielenia z 17 ustawieniami
  • Przezroczysty, wyjmowany pojemnik na ziarna kawy z pokrywką
  • Wyjmowana górna część młynka
  • Automatyczne wyłączanie
  • Zintegrowane przechowywanie kabla
  • Test bezpieczeństwa SGS
Filmy
 
Wartość dodana dla użytkownika
Stopień zmielenia regulowany indywidualnie na 17 poziomach

Stopień zmielenia regulowany indywidualnie na 17 poziomachMelitta® Molino umożlliwi Ci ustawienie indywidualngo stopnia mielenia z 17 ustawieniami do wyboru - od 1 (bardzo grubo) do 17 (bardzo drobno). Melitta Molino® może zmielić ziarna kawy na każdą okazję - od drobno zmielonych ziaren na aromatyczne espresso po grubo zmielone ziarna do ekspresów przelewowych oraz kawiarek.

Regulowana ilość mielonej kawy dla 2-14 filiżanek

Regulowana ilość mielonej kawy dla 2-14 filiżanekPokrętło regulacji liczby filiżanek pozwala łatwo wybrać żądaną ilość mielonej kawy odpowiednio dla 2 do 14 filiżanek. Melitta® Molino następnie mieli ilość kawy zgodnie z wybraną liczbą filiżanek.Pokrętło umożliwia łatwy wybór ilości filiżanek, pomiędzy 2 a 14 filiżankami kawy. Melitta® Molino następnie zmieli odpowiednią ilość ziaren, zgodnie z wybraną liczbą filiżanek.

Maksymalna pojemność 200 g ziaren kawy

Maksymalna pojemność 200 g ziaren kawyPojemnik na ziarna kawy w młynku Melitta® Molino ma zdejmowaną pokrywę i można go łatwo napełnić maksymalnie 200 g ziaren kawy.Pojemnik na ziarna kawy Melitta® Molino ma zdejmowaną pokrywkę i można go łatwo napełnić maksymalnie 200 g ziaren kawy.

Profesjonalny młynek stożkowy z wymiennym pierścieniem
Professional disc grinder with removable grinding disc

Profesjonalny młynek stożkowy z wymiennym pierścieniemTen typ młynka do kawy jest również obecnie wykorzystywany przez profesjonalistów zajmujących się kawą. Poprzez regulację odległości pomiędzy dwoma tarczami szlifierskimi uzyskuje się równomierną wielkość ziarna. Konstrukcja i mocny silnik gwarantują doskonałe rezultaty mielenia w krótkim czasie.

Automatyczne wyłączanie
Automatic switch off

Automatyczne wyłączanieMielenie rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku. Po zakończeniu mielenia Melitta® Molino wyłącza się automatycznie.

Łatwe czyszczenie
Easy to clean

Łatwe czyszczenieDzięki indywidualnym częściom, które można zdemontować (zdejmowany pierścień młynka, wyjmowany pojemnik na ziarna kawy i zdejmowana pokrywa pojemnika na ziarna kawy), młynek Melitta® Molino można szybko i łatwo wyczyścić po użyciu.