Szukaj
Szukane określenie

Melitta® oficjalnym partnerem kawowym Manchesteru United!

Melitta® sprawia, że kawa to przyjemność, na zupełnie nowym polu gry! Jako oficjalny partner kawowy Manchesteru United, Melitta® oferuje wyjątkową kawę Melitta® dla zawodników, fanów i gości angielskich mistrzostw w Teatrze Marzeń – czyli na stadionie Old Trafford w Manchesterze.

Tradycyjnie na stadionie Old Trafford zawsze spełniały się piłkarskie marzenia, a teraz można dodatkowo napić się pysznej kawy Melitta®. Doznania te są gwarantowane nie tylko przez naszą kawę, ale dzięki 200 w pełni automatycznym oraz przelewowym ekspresom Melitta®. Dla indywidualnej przyjemności przed, w trakcie i po meczu, na gości czeka ponad 130 całkowicie automatycznych ekspresów Melitta® Barista® w lożach VIP. W zależności od przebiegu gry, fani mogą wybrać swoją ulubioną kawę – od ristretto po flat white. Kawowa przyjemność od Melitta® dla wymagających fanów najlepszego klubu w Anglii!

W całkowicie odnowionej głównej restauracji i kawiarni w Old Trafford, "RED CAFÉ wspieranej przez Melitta®", fani i osoby odwiedzające klub są rozpieszczani naprawdę pyszną kawą Melitta® przez 365 dni w roku, nawet gdy nie rozgrywa się mecz.

Wszyscy miłośnicy kawy Melitta® i fani Manchesteru United z całego świata skorzystają z tego wspaniałego partnerstwa i licznych promocji, historii związanych z jednym z najbardziej popularnych klubów piłkarskich na świecie ze wspaniałymi gwiazdami oraz niesamowitych momentów z kawą Melitta®. Regularnie odwiedzaj naszego Facebooka i stronę internetową, by być na bieżąco.

Największe gwiazdy “Czerwonych Diabłów” już potwierdziły, że kawa Melitta® jest wyśmienita i wypróbowały kawowe specjały podczas treningów i na stadionie. Spójrzcie sami: