Szukaj
Szukane określenie
EPOS® Kaffeemaschine
Melitta® AromaFresh Therm Pro
Melitta® AromaFresh Pro
AromaFresh II
AromaFresh - Nowa Generacja
Melitta® AromaFresh Pro X
Melitta® AromaFresh Therm Pro X
Melitta One®
Ekspres przelewowy do kawy Melitta One®
AromaFresh Therm
AromaFresh Therm
AromaFresh RWT
AromaFresh RWT
AromaFresh
AromaFresh
AromaSignature® DeLuxe
Aroma Signature®  DeLuxe
AromaSignature®
AromaSignature®
AromaElegance® Therm DeLuxe
AromaElegance® Therm DeLuxe
AromaElegance® Therm
AromaElegance® Therm
AromaElegance® DeLuxe
AromaElegance® DeLuxe
AromaElegance®
AromaElegance®
Look® Timer
LOOK® Timer
Look® Timer
LOOK® Perfection
LOOK® Perfection
Informacje
Look® Timer

Delektuj się kawą, kiedy tylko chcesz.

LOOK® Timer

Look® Timer

Delektuj się kawą, kiedy tylko chcesz.

Przelewowy ekspres do kawy Melitta® LOOK® Timer wyprzedza swoją epokę. Przy pierwszym wrażeniu uwagę przyciąga nowoczesny design z wieloma elementami z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Przy drugim spojrzeniu zachwyci Cię swoimi licznymi funkcjami, takimi jak wyjmowany zbiornik na wodę, nasz opatentowany AromaSelector® czy praktyczna funkcja timera. Spoglądając na nasz najnowszy model po raz trzeci pokochasz go dzięki doskonałemu smakowi kawy.

 
Wartość dodana dla użytkownika
Wszystko pasuje

Design i kolory naszych ekspresów do kawy LOOK® i naszych czajników bezprzewodowych LOOK® są do siebie znakomicie dopasowane. Na Twoim blacie kuchennym będzie panować harmonia.

Praktyczna funkcja minutnika

Funkcja minutnika ze wskaźnikiem LED zapewnia niezrównany smak kawy o wcześniej ustalonej godzinie. Zaprogramuj parzenie w ekspresie do kawy i pozwól, aby np. rano obudził Cię świeży zapach kawy Urządzenie automatycznie włącza się w zaprogramowanym czasie, rozpoczynając zaparzanie.

Wyjmowany, przezroczysty zbiornik na wodę z podziałką na kubku

Napełnianie i czyszczenie zbiornika na wodę jeszcze nigdy nie było tak proste. Przezroczysty zbiornik na wodę ma wpuszczony uchwyt i można go łatwo wyjąć z urządzenia. Łatwa do odczytania skala sprawia, że znalezienie właściwej dawki jest dziecinnie proste.

Opatentowany AromaSelector®

Od łagodnego do mocnego: dzięki opatentowanemu systemowi AromaSelector® możesz jednym dotknięciem indywidualnie dostosować intensywność kawy – bez konieczności zmiany ilości kawy lub wody. Zawsze delektuj się swoją ulubioną kawą tak, jak lubisz - np. rano jako mocny zastrzyk energii, a po południu jako łagodną kawę poprawiającą samopoczucie. AromaSelector® zapewnia zawsze optymalne i zróżnicowane doznania smakowe.

Praktyczny filtr obrotowy ze zdejmowanym wkładem

Prosta obsługa: ekspres do kawy jest wyposażony w praktyczny filtr obrotowy ze zdejmowanym wkładem. Dzięki temu można wygodnie założyć filtr papierowy. Po przygotowaniu kawy filtr można łatwo wyjąć i wyrzucić wkład.

Niekapiący filtr

Kawa kapiąca na płytę grzewczą to już przeszłość. Filtr ma zintegrowaną ochronę przed kapaniem, zapobiegający uciążliwemu kapaniu po wyjęciu dzbanka.

Ochrona przed kamieniem 3 w 1

Aby ekspres działał prawidłowo, zapewniał doskonały smak kawy i był niezawodny przez długi czas, bardzo ważne jest jego regularne odkamienianie. Ten ekspres do kawy został wyposażony w funkcję ochrony przed kamieniem 3 w 1 z programowalnym stopniem twardości wody, wskaźnikiem zakamienienia oraz praktycznym programem odkamieniania.

Wkład filtra i dzbanek nadają się do mycia w zmywarkach

Zdejmowany wkład filtra oraz dzbanek ekspresu do kawy można myć w zmywarce do naczyń. Utrzymanie ekspresu w czystości nie stanowi więc żadnego problemu.

Programowalny czas podgrzewania i automatyczne wyłączenie

Oszczędność i bezpieczeństwo: zaprogramuj czas podgrzewania na 20, 40 lub 60 minut, w zależności od potrzeby. Urządzenie wyłącza się automatycznie po zaprogramowanym czasie.