PRO AQUA filtr dla ekspresów automatycznych
 
 
Filtr wody Melitta® Pro Aqua do ekspresów automatycznych
 
 
Informacje
PRO AQUA filtr dla ekspresów automatycznych

Filtr wody Melitta® Pro Aqua do ekspresów automatycznych

Delikatna dbałość o najlepszą przyjemność z kawy

Regularne filtrowanie wody w urządzeniu zapobiega gromadzeniu się  uporczywych osadów kamienia na grzałce a zatem prowadzi do lepszego przekazywania ciepła, ponieważ kamień nie tworzy warstwy izolacyjnej na grzałce. Oznacza to, że urządzenie zużywa mniej energii a jego żywotność jest większa.

Melitta® Pro Aqua:
> Przeznaczony do ekspresów automatycznych, filtruje wapno i inne substancje, zapobiega zakamienieniu urządzenia
> Zmniejsza twardość wody
> Wydłuża żywotność urządzenia i poprawia smak kawy
> Zawartość: 1 filtr wody


Wydajność usuwania kamienia
Wydajność usuwania kamieniaFiltr Pro Aqua do automatycznych ekspresów do kawy niezawodnie filtruje wapń i inne substancje z wody, a tym samym działa zapobiegawczo przeciw osadzaniu się kamiania wewnątrz urządzenia.
Zalety produktu
Zalety produktuFiltr Pro Aqua poprawia jakość wody a tym samym  aromat kawy. Filtrowanie wody zapobiega osadzaniu się kamienia wewnątrz urządzenia i wydłuża żywotność urządzenia.Filtr PRO AQUA poprawia jakość wody, a tym samym smak kawy. Filtrowanie wody zapobiega odkładaniu się kamienia i zwiększa żywotność urządzeni
Zastosowanie
ZastosowanieFiltr Pro Aqua do automatycznych ekspresów do kawy, zapobiegający osadzaniu się kamienia wewnątrz urządzenia.
Zalety regularnego odkamieniania
Zalety regularnego odkamienianiaRegularne odkamienianie urządzenia prowadzi do mniej uporczywych osadów kamienia, a tym samym do efektywniejszego grzania, ponieważ kamień nie tworzy warstwy izolacyjnej. W ten sposób zapewniony jest energooszczędny tryb pracy urządzenia, wydłuża się również żywotność urządzenia.