Informacje

Dzbanek szklany

Dla stylowego wyglądu!

Szklany dzbanek Melitta® Pour Over do prostego i atrakcyjnego przygotowania kawy. Idealny w połączeniu z filtrami Melitta® we wszystkich rozmiarach, z wysokiej jakości szkła, całkowicie odpornego na ciepło. Doskonały do serwowania większych lub mniejszych ilości kawy.

Pour Over od Melitta®

Pour Over od Melitta®

Od Paryża po Berlin i Nowy Jork - trend ręcznie filtrowanej kawy z pewnością zaimponuje każdemu wielkiemu miłośnikowi kawy. Odkryj najlepszy sposób na przygotowanie wspaniałej kawy, dzięki nowej linii produktów Pour Over firmy Melitta®. Pokochasz je.

Jakościowa przyjemność z kawy
Jakościowa przyjemność z kawyCzyli dokładnie to, co obraliśmy za swój cel, odkąd Melitta Bentz wynalazła papierowy filtr do kawy w 1908 roku i stworzyła podstawę dla nowoczesnej kultury kawy. Do dziś przyjemność z kawy pozostała naszą najważniejszą ideą, aby zapewniać najlepszą jakość i wyjątkową przyjemność z picia kawy, dzięki doświadczeniu, innowacyjności i poszanowaniu wartości.
Szkło borokrzemowe
Szkło borokrzemowe
Wysokiej jakości, odporne na wysoką temperaturę szkło borokrzemowe może być stosowane bez ryzyka pęknięcia w przypadku kontaktu z gorącym lub zimnym napojem.Wysokiej jakości, odporne na wysoką temperaturę szkło borokrzemowe może być stosowane bez ryzyka pęknięcia w przypadku kontaktu z gorącym lub zimnym napojem.
Można myć w zmywarce
Można myć w zmywarce