Informacje

Czajnik indukcyjny ze stali nierdzewnej 0,7 l

Dla precyzyjnego zalewania!

Dzięki stylowemu czajnikowi Melitta® Pour Over, dokładne dozowanie gorącej wody na kawę typu Pour Over to pestka. Budowa szyjki czajnika typu "gęsia szyja" ułatwia precyzyjne dozowanie wody na zmieloną kawę w filtrze papierowym. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi czajnik dobrze leży w dłoni. Podstawa czajnika wykonana jest ze stali nierdzewnej i gwarantuje optymalne przewodzenie ciepła. Jest także kompatybilny ze wszystkimi powierzchniami grzewczymi, w tym indukcyjnymi. Pojemność: 700 ml ze wskaźnikiem poziomu MAX dla większego bezpieczeństwa.

Pour Over od Melitta®
Pour Over od Melitta®Od Paryża po Berlin i Nowy Jork - trend ręcznie filtrowanej kawy z pewnością zaimponuje każdemu wielkiemu miłośnikowi kawy. Odkryj najlepszy sposób na przygotowanie wspaniałej kawy, dzięki nowej linii produktów Pour Over firmy Melitta®. Pokochasz je.
Jakościowa przyjemność z kawy

Jakościowa przyjemność z kawy

Czyli dokładnie to, co obraliśmy za swój cel, odkąd Melitta Bentz wynalazła papierowy filtr do kawy w 1908 roku i stworzyła podstawę dla nowoczesnej kultury kawy. Do dziś przyjemność z kawy pozostała naszą najważniejszą ideą, aby zapewniać najlepszą jakość i wyjątkową przyjemność z picia kawy, dzięki doświadczeniu, innowacyjności i poszanowaniu wartości.

Można myć w zmywarce
Można myć w zmywarce
Izolowany ergonomiczny uchwyt

Izolowany ergonomiczny uchwyt

Izolowany, ergonomiczny uchwyt dla bezpiecznego parzenia kawy bez ryzyka poparzenia.

Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek
Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenekPodstawa czajnika wykonana jest ze stali nierdzewnej i gwarantuje optymalne przewodzenie ciepła, dzięki czemu można z niego korzystać na wszystkich rodzajach kuchenek.

Stal nierdzewna
Stal nierdzewnaTen produkt lśni podwójnie w Twojej kuchni, dzięki wysokiej jakości stali nierdzewnej.