Cremio
 
 
Cremio®
 
 
Informacje
Cremio

Cremio®

Perfekcyjnie spienione mleko za naciśnięciem przycisku!

Czy to latte macchiato, czy cappuccino - dzięki Cremio® możesz przygotować wspaniałe, lekkie, ciepłe, spienione mleko, aby wypić kawę jak w ulubionej włoskiej kawiarni. Możesz też przygotować zimne, spienione mleko, aby dodać je do deserów jako lekką alternatywę dla śmietany. Miłośnicy mleka i kakao również pokochają Cremio® - idealny do błyskawicznego podgrzewania mleka bez przypalania.

 

  • nieprzywierający pojemnik
  • trzepaczkę i pokrywkę można myć w zmywarce
  • Pojemność do spieniania mleka: 100-150 ml
  • Pojemność do podgrzewania mleka: 100-250 ml
  • 450 W
  • Automatyczne wyłączanie po podniesieniu pokrywki
  • Test bezpieczeństwa Dekra-GS
  • Dostępny w wysokiej jakości stali nierdzewnej, w kolorze czarnym i białym

FILMY
Perfekcyjnie spienione mleko
Perfect fine-pored frothed milk
Perfekcyjnie spienione mlekoZ Melitta® Cremio® przygotujesz wspaniałe, spienione mleko, które nadaje się do kawy, niezależnie od tego, czy używasz mleka sojowego, mleka bez laktozy czy pełnotłustego mleka.
Nasza wskazówka: Aby uzyskać doskonale spienione mleko, użyj mleka o wysokiej zawartości białka (co najmniej 3 g / 100 ml).
Spienianie mleka na gorąco i na zimno
Herstellung von kaltem und warmem Milchschaum (max. 200 ml)
Spienianie mleka na gorąco i na zimnoPrzygotuj swoją kawę latte macchiato, cappuccino lub mrożoną kawę w domu z Melitta® Cremio®. Wyczaruj ulubioną kawę za naciśnięciem jednego przycisku!
Podgrzewanie mleka
Einfache Erwärmung von Milch ohne lästiges Anbrennen (max. 400 ml)
Podgrzewanie mlekaMelitta® Cremio® może być również używany do przygotowania gorącego kakao lub kubka ciepłego mleka. Zintegrowany podgrzewacz równomiernie podgrzewa mleko i zapobiega jego przypalaniu.
Łatwe czyszczenie
Per Knopfdruck Zubereitung von 2 Latte Macchiato oder 4 Cappuccini
Łatwe czyszczenie
Nieprzywierająca powłoka w pojemniku na mleko sprawia, że jest naprawdę łatwy do czyszczenia. Wystarczy użyć wilgotnej ściereczki i zwykłego płynu do mycia naczyń. Pokrywkę i ubijaczkę można myć w zmywarce.
Intuicyjna obsługa
Intuitive use
Intuicyjna obsługa
Cremio® jest intuicyjny w obsłudze, dzięki podświetlanym przyciskom i wygodnemu wskaźnikowi poziomu min. i maks., na wewnętrznej ściance pojemnika na mleko.
Czerwone światło wskazuje, że grzałka jest nagrzana do przygotowania ciepłych napojów, a niebieskie światło oznacza gotowość do przygotowania zimnego spienionego mleka.
Łatwa obsługa
Intuitive Bedienung durch beleuchteten Schalter
Łatwa obsługa
Ergonomiczny uchwyt i stacja dokująca 360 ° ułatwiają obsługę. Pokrywkę Cremio® ze zintegrowanym pokrętłem można łatwo podnieść z pojemnika na mleko.
Wygodna obsługa, dzięki obudowie CoolTouch
Best product 2016/2017
Wygodna obsługa, dzięki obudowie CoolTouchObudowa CoolTouch zapewnia, że zewnętrzna część Cremio może być dotykana bez ryzyka poparzenia, w dowolnym momencie.
Misja eco & care
MISSION eco & care
Misja eco & careOpracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.