Szukaj
Szukane określenie
Melitta® LatteSelect
LatteSelect
Melitta® Barista TS Smart®
Barista TS Smart®
Melitta® Barista T Smart®
Barista T Smart®
Melitta® CI Touch®
CI Touch®
Melitta® Passione® OT
Passione® OT
Melitta® Passione® OT
Purista®
Purista®
Latticia® OT
Avanza®
SOLO® & Milk
SOLO® & Milk
Informacje
Melitta® Passione® OT

Pasja za naciśnięciem przycisku

Passione® OT

Melitta® Passione® OT

Pasja za naciśnięciem przycisku

Mamy bardzo niedyskretne pytanie: czy jesteś zagorzałym koneserem kawy? Jeżeli tak, na pewno sam dobrze wiesz, że... tej pasji nie można pozwolić czekać! Na szczęście Passione® OT doskonale zna różne rodzaje kawy.
Dlatego zaprogramowaliśmy dla Ciebie 10 specjałów kawowych - niezależnie od tego, czy masz ochotę na café crème, espresso, cappuccino czy latte macchiato - wystarczy jedno dotknięcie przycisku a Twoja idealna kawa jest już gotowa. Świeżo parzona, aromatycznie pachnąca o aksamitnej złotej piance. Po prostu uwodzicielska. Passione® OT z przyjemnością również przygotuje dla Ciebie spienione mleko i gorącą wodę. Czy brzmi tak, jak oparcie się o ścianę i delektowanie kawą? Zgadza się! Jest tylko jedna rzecz, której nie może za Ciebie zrobić – sam musisz zdecydować, na jaką kawę masz ochotę!

Gdy pasja nie może czekać: Passione® OT!

FILMY
COMPANION APP

The free Melitta Companion app will help you use your automatic coffeemaker. Are you looking for practical instructions, interesting information about coffee and useful service tips?

Simply download the app to discover and enjoy the many possibilities.

 
Wartość dodana dla użytkownika
One-Touch – Jedno dotknięcie
OneTouch - Jedno dotknięcie

One-Touch – Jedno dotknięcie

Na co masz ochotę? Café crème, espresso, ristretto, lungo, cappuccino czy latte macchiato? Wybierz jedną z 10 fabrycznie zaprogramowanych kaw bezpośrednio na panelu, za jednym dotknięciem lub poprzez książkę z przepisami.

Nowoczesny, kompaktowy design
Nowoczesny, kompaktowy design

Nowoczesny, kompaktowy designPassione® OT nie tylko zachwyca swoim pięknym designem, ale także zajmuje mało miejsca, dzięki czemu wszędzie się zmieści. Zaokrąglone krawędzie i wysokiej jakości tacka ociekowa ze stali nierdzewnej sprawiają, że dyskretnie przyciąga wzrok.

 

Best Aroma System
Best Aroma System

Best Aroma SystemSmak należy do kawy, nie do powietrza – funkcja „Bean to Cup“ zapewnia, że tylko odpowiednia ilość ziaren jest świeżo mielona i zostaje natychmiast zużyta. Proces wstępnego parzenia i ekstrakcji (Aroma-Extraction System A.E.S.) zadba o perfekcyjny rozwój smaku kawy. Uszczelka pokrywy pojemnika na ziarna kawy Aromasafe® zapewnia ochronę aromatu i smaku ziaren kawy na dłużej.

Włoski proces przygotowywania kawy
Włoski proces przygotowywania kawy

Włoski proces przygotowaniaKawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? Dobrze, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury. Sprytny włoski proces przygotowywania gwarantuje, że składniki są dodawane we właściwej kolejności. W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest odwrotnie...

10 rodzajów napojów kawowych
10 rodzajów napojów kawowych

10 rodzajów napojów kawowychCzy lubisz różnorodność? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni wiele Twoich życzeń. Wybierz jeden z czterech klasyków – espresso, café crème, cappuccino lub latte macchiato – za pomocą tylko jednego dotknięcia. Użyj funkcji książki z przepisami by przygotować 6 innych kaw – ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte i café au lait.

Double Cup Mode – Tryb dwóch filiżanek
Double Cup Mode – Tryb dwóch filiżanek

Double Cup Mode – Tryb dwóch filiżanekRazem lepiej – w trybie Double Cup możesz przygotować dwie filiżanki espresso lub café crème w tym samym czasie. To dobre rozwiązanie również dla tych, którzy piją dużo kawy.

Kolorowy wyświetlacz TFT
Kolorowy wyświetlacz TFT

Kolorowy wyświetlacz TFTCzytelny i klarowny. Kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości pozwala intuicyjnie korzystać z urządzenia. Instrukcje krok po kroku poprowadzą Cię przez menu w zrozumiały sposób.

Dozownik All-in-one z podświetleniem LED
Dozownik All-in-one z podświetleniem LED

Dozownik All-in-one z podświetleniem LEDPodstaw filiżankę, wybierz kawę... a potem idź po ciastka? Pomimo, że ekspres posiada oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody, nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy, ponieważ wszystkie dysze zintegrowane zostały w jednym dozowniku. Abyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 135 mm, bez użycia specjalnych narzędzi. Specjalne udogodnienie dla
tych, których rano drażni światło - zintegrowane oświetlenie LED umożliwi przygotowanie kawy w słabym świetle.

Łatwe czyszczenie parą wodną
Łatwe czyszczenie parą wodną

Łatwe czyszczenie parąSzybkie i higieniczne - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres wyczyści części mające kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają dokładne czyszczenie. A Ty możesz po prostu cieszyć się kawą.

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia
Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamieniaPassione® OT automatycznie informuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w łatwy sposób wywołać w menu.

Wyjmowana jednostka zaparzania
Wyjmowana jednostka zaparzania

Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z bokuDzięki praktycznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przyjazny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się łatwe. Wnętrze urządzenia również może zostać wyczyszczone.

Funkcje oszczędzania energii
Funkcje oszczędzania energii

Funkcje oszczędzania energiiPassione® OT jest wyposażony w tryb oszczędzania energii (automatyczne wyłączanie, funkcję 0-wat).

MISSION eco & care
Mission Eco & Care

Mission eco & careOpracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta bazuje na stworzonym przez nas systemie wartości.