Szukaj
Szukane określenie
Barista TS Smart®
Barista TS Smart®
Barista T Smart®
Barista T Smart®
LatteSelect
LatteSelect
CI Touch®
CI Touch®
Passione® OT
Caffeo® Passione® OT
Passione® OT
Latticia® OT
Avanza® series 600
SOLO®
CAFFEO® SOLO®
SOLO® & Milk
SOLO® & Milk
SOLO® & Perfect Milk
SOLO® Perfect Milk
Purista®
Purista®
Detale
Passione® OT

Pasja za naciśnięciem przycisku

Caffeo® Passione® OT

Passione® OT

Pasja za naciśnięciem przycisku

Latte macchiato, café crème, cappuccino, espresso, ristretto, lungo i dużo, dużo więcej - teraz wystarczy wcisnąć przycisk, aby móc delektować się wykwintną kawą, spienionym mlekiem oraz otrzymać gorącą wodę. Po prostu wybierz jeden z 10 rodzajów kawy i ciesz się pyszną kawą i pełnym aromatem. Ekspres do kawy Melitta® Caffeo® Passione® OT ma elegancki i kompaktowy design. Znajdzie się na niego miejsce w każdej kuchni. Ekspres do kawy Caffeo® Passione® OT zaskakuje intuicyjną obsługą i łatwo można go utrzymać w czystości.

Awards
Plus X Award

Caffeo® Passione® OT

Awards

Ekspres Caffeo® Passione® OT zrobił wielkie wrażenie na jurorach największego na świecie konkursu innowacji „Plus X Award“, gdzie był zgłoszony w kategorii Technologia, Sport i Styl życia – otrzymał łącznie cztery nagrody. Zdobył prestiżowe odznaczenie „Plus X Award Seal of Approval“ w kategoriach Wysoka jakość, Wzór, Łatwość użytkowania i Funkcjonalność. Oprócz tego Melitta® Caffeo® Passione® OT otrzymał nagrodę specjalną „Najlepszy Produkt 2016/2017“ stając się wzorem w swojej kategorii. O nagrodzeniu Melitta® Caffeo® Passione® OT zadecydował panel jurorów złożony z ekspertów z 26 branży.

Filmy
Companion App

Bezpłatna aplikacja Melitta Companion pomoże Ci w obsłudze Twojego automatycznego ekspresu do kawy. Szukasz praktycznych instrukcji, interesujących informacji na temat kawy lub przydatnych porad serwisowych?

Jeżeli tak, to pobierz aplikację, odkryj i ciesz się jej licznymi możliwościami!

 
Wartość dodana dla użytkownika
Najlepszy system aromatowy
Najlepszy system aromatowy

Najlepszy system aromatowyUszczelnienie Aromasafe® znajdujące się na opakowaniu ziarna oznacza, że smak i aromat różnych ziaren kawy są jeszcze lepiej chronione. Funkcja Bean to Cup oznacza, że mielona jest tylko taka ilość kawy, jaka jest potrzebna w danej chwili, a następnie kawa jest natychmiast parzona.Kompaktowa budowa, nowoczesny design
Kompaktowa budowa, nowoczesny design

Kompaktowa budowa, nowoczesny designCaffeo® Passione® OT wyznacza nowe standardy w zakresie kompaktowej budowy. Forma sześcianu robi wrażenie. Poza tym ekspres do kawy jest tak kompaktowy, że wszędzie można znaleźć dla niego doskonałe miejsce.

Funkcja One Touch
Funkcja One Touch

Funkcja One TouchNiezależnie od tego, czy masz ochotę na jedną z zaprogramowanych wersji kawy, ciepłe mleko, spienione mleko czy po prostu potrzebujesz gorącej wody, za jednym wciśnięciem przycisku otrzymasz swój ulubiony napój.

10 odmian kawy
10 odmian kawy

10 odmian kawyWciskając jeden przycisk możesz otrzymać 4 klasyczne rodzaje kawy: espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato. Korzystając z funkcji przepisów możesz stworzyć kolejnych 6 wyśmienitych rodzajów kawy: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

Oryginalny proces przygotowywania kawy
Oryginalny proces przygotowywania kawy

Oryginalny proces przygotowywania kawySpecjały kawowe przygotowywane są poprzez zastosowanie właściwej kolejności dodawania składników, zgodnie z oryginalnymi włoskimi recepturami. Na przykład, aby otrzymać latte macchiato espresso dodawane jest dopiero po pianie i mleku. W przypadku cappuccino, espresso nalewane jest przed spienionym mlekiem.

Kolorowy wyświetlacz TFT
Kolorowy wyświetlacz TFT

Kolorowy wyświetlacz TFTKolorowy wyświetlacz TFT wysokiej rozdzielczości zapewnia możliwość intuicyjnej i łatwej obsługi. Czytelne instrukcje podane krok po kroku prowadzą przez menu.

Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LED
Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LED

Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LEDOtwór wylotowy typu All-in-One z dwiema dyszami na kawę, jedną na mleko i mleko spienione oraz jedną na gorącą wodę pozwala na przygotowanie ulubionego napoju bez przemieszczania filiżanki. Przyjemne oświetlenie LED ukazuje Twoją ulubioną kawę w najlepszym świetle. Wysokość regulowana do 135 mm, dzięki czemu zmieszczą się nawet wysokie szklanki do latte macchiato.

Tryb Podwójnego Kubka
Tryb Podwójnego Kubka

Tryb podwójnej filiżanki
Możliwe jest jednoczesne napełnianie dwóch filiżanek kawy.

Łatwe czyszczenie parą wodną
Łatwe czyszczenie parą wodną

Łatwe czyszczenie parą wodnąOprócz zintegrowanego programu do dokładnego czyszczenia systemu mleka, funkcja Easy Steam Cleaning (czyszczenie parą wodną) oznacza możliwość wyczyszczenia urządzenia w sposób szybki i higieniczny. Części mające styczność z mlekiem czyszczone są za pomocą gorącej wody i pary - zależnie od wyboru, po każdej filiżance kawy lub osobno za pomocą menu.

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia
Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamieniaCaffeo Barista® automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w łatwy sposób wywołać w menu.

Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku
Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku

Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z bokuDzięki praktycznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przyjazny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się łatwe. Wnętrze urządzenia również może zostać wyczyszczone.

Funkcje oszczędzania energii
Funkcje oszczędzania energii

Funkcje oszczędzania energiiCaffeo® Passione® jest wyposażony w programowalny tryb oszczędzania energii, funkcję programowalnego wyłącznika oraz 0-watowy wyłącznik ręczny i posiada pakiet oszczędzania energii.

MISSION eco & care
Mission Eco & Care

Mission eco & careOpracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje stworzony przez nas system wartości.

Czytaj więcej...