Szukaj
Szukane określenie
Melitta® LatteSelect
LatteSelect
Melitta® Barista TS Smart®
Barista TS Smart®
Melitta® Barista T Smart®
Barista T Smart®
Melitta® CI Touch®
CI Touch®
Melitta® Passione® OT
Passione® OT
Purista®
Purista®
Latticia® OT
Avanza®
Avanza®
SOLO® & Milk
SOLO® & Milk
Informacje
Avanza®

Wielka przyjemność picia kawy na niewielkiej przestrzeni.

Avanza®

Wielka przyjemność picia kawy na niewielkiej przestrzeni.

Melitta® Avanza® jest symbolem czystej przyjemności picia kawy i kompaktowego, ponadczasowego wzornictwa. Gatunek napoju kawowego oraz jego moc można niezwykle prosto wybrać przyciskami bezpośredniego dozowania. Przyjemność picia kawy w rozmiarze XL gwarantuje wyjątkowo duży zbiornik na wodę, pojemnik na ziarna o pojemności 250 g oraz funkcja „Double Cup”, za pomocą której można jednocześnie przyrządzić dwie filiżanki kawy. Za pomocą naszego Easy Cappuccinatore w razie potrzeby można w razie potrzeby przygotować również napoje kawowe w dwóch prostych krokach: spienienie mleka, pobranie kawy – i gotowe.

FILMY
Companion App

Bezpłatna aplikacja Melitta Companion pomoże Ci w obsłudze Twojego automatycznego ekspresu do kawy. Szukasz praktycznych instrukcji, interesujących informacji na temat kawy lub przydatnych porad serwisowych?

Jeżeli tak, to pobierz aplikację, odkryj i ciesz się jej licznymi możliwościami!

 
Wartość dodana dla użytkownika
Młynek cichy jak szept

Młynek cichy jak szept Możesz napić się świeżo mielonej kawy, kiedy inni domownicy jeszcze śpią. Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy posiada stalowy, stożkowy młynek, który szybko i cicho mieli ziarna kawy.

Easy Cappuccinatore

Easy Cappuccinatore 

Z pomocą zintegrowanego systemu mlecznego dowolną kawową specjalność można
przygotować w dwóch prostych krokach: spień mleko za pomocą Easy Cappuccinatore,
dolej kawę, wymieszaj - i gotowe.

 

Zbiornik na wodę XL i pojemnik na ziarna kawy

Zbiornik na wodę XL i pojemnik na ziarna kawyAvanza® oferuje zbiornik na wodę XL o pojemności 1,5 l oraz pojemnik na ziarna kawy XL o pojemności 250 g.

Wąskie cudo

Wąskie cudo Purista® jest naprawdę wąski - ma tylko 20 cm szerokości! Nie potrzeba więcej miejsca dla wysokiej jakości technologii Melitta®.

Aromatyczna przyjemność z kawy
Aromatic Coffee Enjoyment

Aromatyczna przyjemność z kawy Nowe sterowanie pompą gwarantuje idealny czas kontaktu kawy z wodą. Teraz możesz rozkoszować się dwoma klasykami, espresso i café crème, z jeszcze bardziej udoskonalonym smakiem i aromatem.

Aroma-Extraction-System (A.E.S.) – Wstępne parzenie

Aroma-Extraction-System (A.E.S.) – Wstępne parzenie Więcej smaku, dzięki wstępnemu parzeniu: Świeżo zmielona kawa jest zwilżana przed właściwym parzeniem. W rezultacie smaki rozpuszczają się lepiej  i gdzie kończą? W Twojej kawie, oczywiście.

Regulowana moc kawy

Regulowana moc kawy Mocna rano, ale niekoniecznie wieczorem? Tak jak lubisz - intensywność mocy kawy jest łatwa do dostosowania zgodnie z Twoim gustem, od łagodnej poprzez standardową aż po mocną. Oczywiście możesz także dostosować ilość kawy. Różnorodność - dokładnie tak, jak lubisz.

Pięć ustawień młynka

Pięć ustawień młynka Kawa dokładnie taka, jaką lubisz  - świeżo zmielona  z całych ziaren

Tryb dwóch filiżanek

Tryb dwóch filiżanek Razem lepiej – tryb dwóch filiżanek (Double Cup) umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek espresso lub café crème jednocześnie. To oczywiście doskonałe rozwiązanie również dla tych, którzy piją dużo kawy.

Wyświetlacz LED z symbolami

Wyświetlacz LED z symbolami To oczywiste – wyświetlacz LED z czerwonymi symbolami czyni korzystanie z w pełni automatycznego ekspresu do kawy prostym  i przyjemnym.

Anti-Scratch

Anti-Scratch Nowo zaprojektowana tacka ociekowa ze stali nierdzewnej posiada wkładkę wykonaną z wysokiej jakości plastiku, odpornego na zarysowania.

Wyjmowana jednostka zaparzania

Wyjmowana jednostka zaparzania Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo wyczyścić. Wnętrze urządzenia jest dzięki temu również łatwo dostępne i można je bez problemu czyścić.

Program automatycznego czyszczenia i odkamieniania

Program automatycznego czyszczenia i odkamieniania Komunikacja to podstawa. W pełni automatyczny ekspres do kawy poinformuje na wyświetlaczu, gdy zajdzie potrzeba czyszczenia lub odkamieniania.

Kompatybilność z filtrami wody CLARIS

Kompatybilność z filtrami wody CLARIS By Twoja kawa smakowała jeszcze lepiej, użyj filtra do wody Melitta® Pro Aqua. Co więcej – Twój automatyczny ekspres do kawy wystarczy odkamienić raz w roku**. Dlaczego? To oczywiste – filtr zapobiega osadzaniu się kamienia we wnętrzu urządzenia tak długo, jak to możliwe.
** W przypadku filiżanki o pojemności 120 ml parzenia 6 filiżanek dziennie i wymiany filtra 6 razy zgodnie ze specyfikacją urządzenia.

Przycisk serwisowy

Przycisk serwisowy Cenisz prostotę? Oczywiście! Przycisk serwisowy zapewnia łatwy dostęp do programu czyszczenia i odkamieniania, ustawień temperatury parzenia i twardości wody oraz do funkcji automatycznego wyłączania. Wymiana filtra to również nic trudnego.

Regulowana wysokość dozownika kawy

Regulowana wysokość dozownika kawy Dozownik regulowany jest na wysokość do 135 mm, dzięki czemu można używać szklanek lub dużych kubków.

Kompaktowa budowa i wysoka jakość

Niewielkie rozmiary i wysoka jakośćCzy naprawdę jest taki mały? Tak, jest. Przy szerokości 20 cm, wysokości 53 cm i głębokości 46 cm, wszystkie wersje serii Avanza® należą do najmniejszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy na świecie. A mimo to zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla wysokiej jakości technologii Melitta.

Aplikacja Melitta® Companion® App
Companion App

Aplikacja Melitta® Companion App Bezpłatna aplikacja Melitta Companion pomoże Ci w obsłudze Twojego automatycznego ekspresu do kawy. Szukasz praktycznych instrukcji, interesujących informacji na temat kawy lub przydatnych porad serwisowych?

Jeżeli tak, to pobierz aplikację, odkryj i ciesz się jej licznymi możliwościami!

Etykieta efektywności energetycznej
Etykieta efektywności energetycznej