Szukaj
Szukane określenie
Melitta® EPOS® coffee machine
Melitta® AromaFresh Pro
Melitta® AromaFresh – Nowa Generacja
AromaFresh - Nowa Generacja
Melitta® AromaFresh Therm Pro X
Melitta One®
Ekspres przelewowy do kawy Melitta One®
AromaFresh Therm
AromaFresh Therm
AromaFresh Therm
AromaElegance®
AromaElegance®
Look® Timer
LOOK® Timer
LOOK® Perfection
LOOK® Perfection
Informacje
AromaFresh Therm

Teraz ciesz się pełnym aromatem kawy jeszcze dłużej!

AromaFresh Therm

AromaFresh Therm

Teraz ciesz się pełnym aromatem kawy jeszcze dłużej!

Dzięki zintegrowanemu młynkowi Melitta® AromaFresh Therm oferuje nie tylko możliwość przygotowania kawy ze świeżo mielonych ziaren kawy, lecz również dłuższą przyjemność czerpaną z picia kawy dzięki dzbankowi termicznemu. Aby uzyskać swój ulubiony smak, można regulować zarówno stopień zmielenia, jak i moc kawy. Rezultat to zawsze długotrwała przyjemność picia kawy na dobry początek dnia.

FILMY
 
Wartość dodana dla użytkownika
Wbudowany młynek
Wbudowany młynek

Wbudowany młynekSercem ekspresu jest zintegrowany młynek stożkowy ze stali. Niepowtarzalny smak kawy, dzięki świeżo zmielonym ziarnom. Zależnie od upodobań można regulować stopień zmielenia – od drobnego po gruby.

Wyjmowany pojemnik na wodę z miarką
Wyjmowany pojemnik na wodę z miarką

Wyjmowany pojemnik na wodę z miarkąDla maksymalnego komfortu można zdjąć pojemnik na wodę, napełnić go bezpośrednio z kranu lub wyczyścić. Ilość wody można precyzyjnie dozować, dzięki dobrze czytelnej skali umieszczonej z przodu.

Odporny na stłuczenia, dwuścienny dzbanek termiczny ze stali nierdzewnej
Dzbanek termiczny ze stali nierdzewnej

Odporny na stłuczenia dzbanek termiczny ze stali nierdzewnejEkspres jest wyposażony w wysokiej jakości dzbanek termiczny, który długo utrzymuje ciepło kawy. Dwuścienny korpus ze stali nierdzewnej zapewnia dobrą izolację cieplną, a także sprawia, że dzbanek jest odporny na stłuczenia i wstrząsy.

Przelewowa pokrywka z funkcją „Easy Click”
Przelewowa pokrywka z Easy-Click

Przelewowa pokrywka z funkcją „Easy Click”Zapomnij o odkręcanej pokrywce: pokrywka do dzbanka z przelewową funkcją oraz „Easy Click”. Podczas parzenia, kawa przepływa przez zamkniętą pokrywę bezpośrednio do dzbanka termosu. Jest w ten sposób gotowa do podania. Aby otworzyć lub zamknąć pokrywkę dzbanka, np. w celu wyczyszczenia, wystarczy przytrzymać boczne zaczepy i zdjąć lub założyć pokrywę.

Regulowana moc kawy
Regulowana moc kawy

Regulowana moc kawyMoc kawy można ustawić indywidualnie od łagodnej poprzez średnią aż do mocnej.

Zdejmowany pojemnik na ziarna
Zdejmowany pojemnik na ziarna kawy

Zdejmowany pojemnik na ziarnaNapełniając całkowicie pojemnik na ziarna można wykonać od dwóch do trzech cykli zaparzania po dziesięć filiżanek. Można go łatwo zdjąć i wyczyścić.

Możliwość wyłączenia młynka
Opcjonalne wyłączenie młynka

Możliwość wyłączenia młynkaW razie potrzeby można wyłączyć mechanizm mielący. Dzięki temu można przygotować kawę ze zmielonych ziaren.

Praktyczna funkcja minutnika
Praktyczna funkcja timera

Praktyczna funkcja minutnikaFunkcja minutnika ze wskaźnikiem LED zapewnia niezrównany smak kawy o wcześniej ustalonej godzinie. Urządzenie automatycznie włącza się w zaprogramowanym czasie, rozpoczynając mielenie oraz zaparzanie.

Ochrona przed kamieniem 3 w 1
Ochrona 3 w 1 przed kamieniem

Ochrona przed kamieniem 3 w 1Aby ekspres działał prawidłowo, zapewniał doskonały smak kawy i był niezawodny przez długi czas, bardzo ważne jest jego regularne odkamienianie. Ten ekspres do kawy został wyposażony w funkcję ochrony przed kamieniem 3 w 1 z programowalnym stopniem twardości wody, wskaźnikiem zakamienienia oraz praktycznym programem odkamieniania.

Elementy ze stali nierdzewnej
Elementy ze stali nierdzewnej

Elementy ze stali nierdzewnejTen ekspres jest nie tylko praktyczny, ale też atrakcyjny. Ten ekspres do kawy przyciąga wzrok nowoczesnym wzornictwem i aplikacjami ze stali nierdzewnej.

Praktyczny filtr obrotowy z wyjmowanym wkładem
Wyjmowany pojemnik na filtr

Praktyczny filtr obrotowy z wyjmowanym wkłademProsta obsługa: ekspres do kawy jest wyposażony w praktyczny filtr obrotowy z wyjmowanym wkładem. Dzięki temu można wygodnie założyć filtr papierowy. Po przygotowaniu kawy filtr można łatwo wyjąć i wyrzucić zużyty filtr papierowy.

Filtr z blokadą kapania
Blokada kapania

Filtr z blokadą kapaniaCzystość: Filtr wyposażony jest w praktyczną blokadę kapania. Po wyjęciu termosu uruchamiany jest mechanizm zamykający, który zamyka przepływ z filtra. Unika się w ten sposób irytującego kapania i nieestetycznych plam po kawie.

Trzy lata gwarancji producenta
3 lata gwarancji Producenta

Trzy lata gwarancji producentaMelitta® to symbol doskonałego smaku kawy i niezrównanej jakości. Dlatego ekspres ten jest objęty trzyletnią gwarancją producenta.

Pozostałe wyposażenie

Pozostałe wyposażenie• Rozmiar filtra 1x4®
• Pojemność zaparzania: 2-10 filiżanek
• Sprawdzone bezpieczeństwo
• Bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością
• Moc maks: 1 080 W
• Zintegrowana funkcja zwijania kabla