Szukaj
Szukane określenie
AromaElegance®
AromaElegance®
AromaElegance®
AromaElegance® DeLuxe
AromaElegance® DeLuxe
AromaElegance® Therm
AromaElegance® Therm
AromaElegance® Therm DeLuxe
AromaElegance® Therm DeLuxe
AromaFresh
AromaFresh Therm
AromaSignature®
AromaSignature®
AromaSignature® DeLuxe
Aroma Signature®  DeLuxe
LOOK® Perfection
Look® Timer
LOOK® Timer
Detale
AromaElegance®

Podstawa dobrego smaku

AromaElegance®

AromaElegance®

Podstawa dobrego smaku

Melitta® AromaElegance®, dzięki swoim innowacyjnym funkcjom i łatwości użytkowania, zapewnia najwyższe standardy w zakresie przyjemności picia kawy filtrowanej. Wizualnie AromaElegance® zachwyca eleganckim, nowoczesnym designem z wysokiej jakości elementami ze stali nierdzewnej.

  • 10/15 filiżanek, filtry do kawy Melitta® rozmiar 1x4®
  • 1000 W, funkcja automatycznego wyłączania
  • Aroma Control, dla pełnego smaku nawet przy niewielkich ilościach kawy
  • Programowalny poziom twardości wody
  • Wskaźnik poziomu kamienia
  • Program usuwania kamienia
  • Zdejmowany filtr
  • Zdejmowany pojemnik na wodę
  • Testowane pod kątem VDE dla bezpieczeństwa
Nagrody
Awards

Nagrody


AromaElegance® zaimponował sędziom przyznającym największą na świecie nagrodę za innowacje w zakresie technologii, sportu i stylu życia, nie tylko swoim nowoczesnym designem, ale również wysoką jakością i łatwością obsługi.

Urządzenia z serii AromaElegance® zachwyciły także inną grupę sędziów i były nominowane do nagrody German Design Award 2015.
 
Wartość dodana dla użytkownika
Misja eco & care
Mission eco & care
Misja eco & careOpracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.
Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamieniania
3-in-1 limescale protection

Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamienianiaAby Twój ekspres do kawy działał idealnie przez długi czas i dostarczał Ci najlepszego smaku kawy, konieczne jest regularne usuwanie kamienia. Właśnie dlatego Melitta® Aroma Signature® DeLuxe zapewnia ochronę 3-w-1 z ustawieniami twardości wody, wskaźnikiem poziomu kamienia i praktycznym, automatycznym programem usuwania kamienia.

Aroma Control: Dla pełnego smaku kawy, nawet przy parzeniu mniejszych ilości
Aroma Control: For full flavour even with small amounts of coffee
Aroma Control: Dla pełnego smaku kawy, nawet przy parzeniu mniejszych ilościNieważne czy parzysz duże czy mniejsze ilości kawy, z nowym AromaElegance® zawsze otrzymasz pełny smak kawy. Naciśnięciem przycisku "Aroma Control" zapewnia pełnię smaku każdej filiżanki kawy.
Wyjmowany, przezroczysty pojemnik na wodę z miarką
Detachable water tank
Wyjmowany, przezroczysty pojemnik na wodę z miarkąNapełnianie i czyszczenie pojemnika na wodę nigdy nie było tak proste. Przezroczysty pojemnik na wodę w AromaElegance® posiada schowany uchwyt, dzięki czemu może zostać łatwo wyjęty z urządzenia. Łatwa do odczytania miarka znacznie ułatwia napełnienie pojemnika odpowiednią ilością wody.
Wyjmowany filtr obrotowy
Detachable and stand alone swing filter

Wyjmowany filtr obrotowyUchwyt na filtr AromaElegance® można łatwo wyjąć i postawić swobodnie na blacie. Ułatwia to wkładanie filtra papierowego oraz mielonej kawy. Podobnie jak dzbanek, wyjmowany obrotowy filtr można myć w zmywarce.

3-letnia gwarancja Producenta
3 year manufacturer’s guarantee
3-letnia gwarancja ProducentaMelitta® oznacza przyjemność i jakość picia kawy. Dlatego też oferujemy 3-letnią gwarancję Producenta na ekspres Melitta® AromaElegance®.
Automatyczne wyłączanie po 40 minutach
Auto-Off feature

Automatyczne wyłączanie po 40 minutachZapomniałeś wyłączyć ekspres do kawy? Nie ma problemu, ponieważ przy zaprogramowanej funkcji automatycznego wyłączania ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po 40 minutach, zapewniając tym samym ekonomiczną pracę.