W pełni automatyczne ekspresy do kawy – nagradzany za cichą prace!


Pierwsze na świecie w pełni automatyczne ekspresy do kawy nagrodzone certyfikatem „Quiet Mark”


Spokój i cisza niosą moc. Właśnie dlatego nasze trzy najnowsze, w pełni automatyczne ekspresy do kawy osiągają wysokie oceny za maksymalną wydajność i cichą pracę. Melitta® Barista TS Smart®, Barista T Smart® i CI Touch® to pierwsze na świecie w pełni automatyczne ekspresy do kawy, które uzyskały certyfikat „Quiet Mark”, za przyjemnie ciche przygotowywanie kawy.


Wydajność zamiast hałasu


Przerwa w miłej rozmowie w kuchni tylko dlatego, że robisz cappuccino? Sąsiedzi wściekają się kiedy mielisz kawę na espresso o 6 rano? Możesz tego uniknąć, dzięki urządzeniom z serii Melitta® Barista Smart® i CI Touch®. Nasz sekret? – super ciche mielenie kawy, dzięki doskonałej technologii ograniczającej hałas.


Aby zminimalizować hałas, a tym samym stres w Twoim życiu, opracowaliśmy cichy stalowy młynek stożkowy. Ziarna kawy są mielone szybko i cicho a sama kawa smakuje naprawdę dobrze. I bądźmy szczerzy - odprężeni ciszą i spokojem możemy cieszyć się swoją kawą podwójnie.


Quiet Mark


W 2012 r. brytyjskie Towarzystwo ds. Ograniczania Hałasu (Noise Abatement Society) wprowadziło certyfikat Quiet Mark. Pomaga on konsumentom wybierać produkty o niskiej emisji hałasu. Quiet Mark służy do identyfikacji najcichszych produktów w danej kategorii wybieranych, dzięki testom naukowym i ocenom w prawdziwych środowiskach testowych. W naszym przypadku przetestowano cały szereg w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Szczególnie ciche produkty z testu porównawczego otrzymują certyfikat „Quiet Mark”, świadczący o ich nieprzeciętnie cichej pracy.

Automatyczne ekspresy

Oba urządzenia z serii Melitta® Barista Smart® można wygodnie kontrolować za pomocą smartfona. Dzięki aplikacji Melitta® Connect można także łatwo zapisać swoje osobiste preferencje dotyczące kawy.

Melitta® CI Touch® może przygotować 10 różnych rodzajów kawy. Cechą wyróżniającą to urządzenie jest ergonomicznie zaprojektowany panel dotykowy, który reaguje na Twój delikatny dotyk.

.