Informacje
Varianza® CSP

Varianza® CSP

Gotowy na smak Twojego jutra

To, co dziś jest dobre, jutro również będzie. Jest w tym coś uspokajającego. Czy uważasz, że to raczej nudne? Pozostaje więc tylko jedno - spróbuj czegoś nowego! My również lubimy od czasu do czasu spróbować czegoś nowego. Właśnie dlatego opracowaliśmy w pełni automatyczny ekspres do kawy, który pozwala odkrywać, każdego dnia. 

Sercem jego twórczości jest funkcja My Bean Select®. Oprócz codziennej filiżanki kawy z ziaren ze  standardowego pojemnika, oferuje ona dodatkowy pojemnik, dzięki któremu można wypróbować różnych rodzajów ziaren dla danej filiżanki. Daje to nieograniczoną różnorodność napojów kawowych.

Jaki rodzaj ziaren kawy zamierzasz wypróbować w następnej kolejności?

NAGRODY
PlusX Award

Varianza® CSP

NAGRODY

Melitta® Varianza® CSP zachwycił sędziów największego na świecie konkursu "Plus X" w dziedzinie innowacji, zdobywając nagrody w czterech kategoriach: wysoka jakość, design, łatwość użytkowania i funkcjonalność.

PlusX Award 

FILMY
My Bean Select®
My Bean Select®
My Bean Select®
My Bean Select® umożliwia wybór spośród różnorodnych ziaren kawy, osobno dla każdej filiżanki. Korzystając z praktycznej miarki, która jest zintegrowana z pojemnikiem na ziarna kawy, staje się to niezwykle proste. Wystarczy wsypać do osobnego pojemnika wymaganą ilość wybranych ziaren kawy, nacisnąć przycisk i delektować się!
10 przepisów na kawę
10 rodzajów kawy
10 przepisów na kawę
Czy lubisz różnorodność? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni wiele Twoich życzeń. Cztery klasyki – espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato, można wybrać jednym naciśnięciem przycisku. Funkcja książki z przepisami pozwala wybrać 6 innych wariantów kawy, takich jak lungo, americano lub espresso macchiato.

Best Aroma System Plus
Najlepszy system aromatowy Plus
Best Aroma System Plus Smak należy do kawy, a nie do powietrza - funkcja "Bean to Cup" zapewnia, że tylko niezbędna ilość ziaren jest świeżo mielona i natychmiast zużywana. Przy automatycznym opróżnianiu młynka* młynek mieli aż do opróżnienia całego pojemnika, dzięki czemu po zmianie rodzaju ziaren możesz cieszyć się naprawdę nowym smakiem.
Specjalne zamknięcie i uszczelka pokrywy Aromasafe® zapewniają trwałość aromatu ziaren kawy na dłużej.
Aroma-Extraction System (A.E.S.), czyli proces wstępnego parzenia, zwilża świeżo zmieloną kawę przed właściwym parzeniem. W rezultacie smaki rozpuszczają się lepiej i kończą gdzie? W Twojej kawie, oczywiście.
* Uwaga: Pomimo automatycznego dozowania i mielenia aż do opróżnienia młynka, pierwsza filiżanka po zmianie typu ziaren zawiera niewielką ilość poprzedniego rodzaju ziaren.
Włoski proces przygotowania
Oryginalny proces przygotowania
Włoski proces przygotowaniaKawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? Dobrze, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury. Sprytny włoski proces przygotowania gwarantuje, że składniki dodane zostaną we właściwej kolejności. W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest zupełnie odwrotnie...
Double Cup Mode (tryb dwóch filiżanek)
Tryb Podwójnego Kubka
Double Cup Mode (tryb dwóch filiżanek)
Lepiej razem - w trybie Double Cup możesz przygotować dwie filiżanki kawy lub espresso jednocześnie. To oczywiście doskonałe rozwiązanie również dla tych, którzy piją dużo kawy.
Kolorowy wyświetlacz TFT
Kolorowy wyświetlacz TFT
Kolorowy wyświetlacz TFT
Czytelny i klarowny. Kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości pozwala intuicyjnie korzystać z urządzenia. Instrukcje krok po kroku poprowadzą Cię przez menu w zrozumiały sposób.
Dozownik All-in-One z podświetleniem LED
Otwór wylotowy All-in-one z podświetleniem LED
Dozownik All-in-one z podświetleniem LED
Podstaw filiżankę, wybierz kawę... i idź po ciasteczka? Pomimo, że ekspres posiada oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody, nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy. Abyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 135 mm, bez użycia specjalnych narzędzi. Specjalne udogodnienie dla tych, których rano drażni światło - zintegrowane oświetlenie LED umożliwi przygotowanie kawy w słabym świetle.
One-Touch - Jedno dotknięcie
Funkcja One Touch
One-Touch - Jedno dotknięcie
Na co masz ochotę? Espresso, café crème, cappuccino czy latte macchiato? Te rodzaje kawy zostały fabrycznie zaprogramowane, więc możesz wybrać je bezpośrednio na panelu, jednym dotknięciem. To samo dotyczy ciepłego mleka, spienionego mleka lub gorącej wody.
Wyjmowana jednostka zaparzania
Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku
Wyjmowana jednostka zaparzania
Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo wyczyścić. Wnętrze urządzenia jest dzięki temu również łatwo dostępne i można je bez problemu czyścić.
Easy Steam Cleaning - Łatwe czyszczenie parą
Łatwe czyszczenie parowe
Easy Steam Cleaning - Łatwe czyszczenie parą
Szybkie i higieniczne - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres wyczyści części mające kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają dokładne czyszczenie. A Ty możesz po prostu cieszyć się kawą.
Osobny system mleczny
Osobny system mleczny
Osobny system mleczny
W zepsutym mleku nie ma nic śmiesznego. Dobrą wiadomością jest to, że system mleczny w dozowniku jest całkowicie oddzielony od systemu kawowego, dzięki czemu jest łatwy do odłączenia i wyczyszczenia, a pojemnik na mleko nadający się do zmywania w zmywarce zmieści się w dowolnej lodówce.
Nowoczesny, kompaktowy design
Zwarta konstrukcja oraz nowoczesny desing
Nowoczesny, kompaktowy designVarianza® CSP ustala nowe standardy kompaktowości. Ekspres o sześciennej budowie wygląda imponująco i jest na tyle niewielki, że zmieści się w każdym wnętrzu.
Funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania
Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia
Funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania
Komunikat na wyświetlaczu poinformuje Cię o konieczności czyszczenia lub odkamieniania. Program automatycznego czyszczenia lub odkamieniania można łatwo wywołać w menu. 
Funkcja oszczędzania energii
Funkcja oszczędzania energii
Funkcja oszczędzania energii
Dzięki wyłącznikowi "0 Wat" możesz całkowicie wyłączyć Varianzę® CSP w dowolnym momencie. Programowalny tryb oszczędzania energii i regulowany, automatyczny wyłącznik zapewniają również ekonomiczne korzystanie.
Misja eco & care
MISJA ECO&CARE
Misja eco & care

Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Takie działanie jest zgodne z naszym systemem wartości.

Czytaj więcej…