Informacje
Passione®

Passione®

Kompaktowa wygoda dla koneserów kawy

Jak rozpoznać zagorzałych koneserów kawy? Kiedy ją piją to musi być ona czymś więcej niż tylko gorącym i mocnym napojem – oczekują pełni  smaku! Również spienione mleko musi być po prostu idealne.
PASSIONE ® oferuje zarówno jedno, jak i drugie – Best Aroma System zapewnia pełny rozwój smaku kawy, dzięki przemyślanym funkcjom. Dzięki zintegrowanemu, automatycznemu spieniaczowi mleka Auto-Cappuccinatore możesz wyczarować idealne spienione mleko dla każdego rodzaju latte.
Co więcej, ten stylowy i kompaktowy automatyczny ekspres do kawy pasuje do każdej kuchni.
Jeśli kawa jest Twoją pasją, to Passione® to właściwy wybór!

FILMY
Best Aroma System
Najlepszy system aromatowy
Best Aroma System
Smak należy do kawy, nie do powietrza – funkcja „Bean to Cup“ zapewnia, że tylko odpowiednia ilość ziaren jest świeżo mielona i zostaje natychmiast zużyta. Proces wstępnego parzenia i ekstrakcji (Aroma-Extraction System A.E.S.) zadba o perfekcyjny rozwój smaku kawy. Uszczelka pokrywy pojemnika na ziarna kawy Aromasafe® zapewnia ochronę aromatu i smaku ziaren kawy na dłużej.


Aplikacja Melitta® Companion®
Aplikacja Melitta® Companion®
Aplikacja  Melitta® Companion®
Szukasz praktycznych informacji, samouczków i szybkiej obsługi? Pozostaje już tylko pobranie naszej aplikacja Melitta® Companion®!
Nowoczesny, kompaktowy design
Kompaktowa konstrukcja oraz nowoczesny desing
Nowoczesny, kompaktowy design
Zapomnij o mierzeniu - Passione® nie tylko zachwyca swoim pięknym designem, ale także zajmuje mało miejsca, dzięki czemu wszędzie się zmieści. Zaokrąglone krawędzie i wysokiej jakości tacka ociekowa ze stali nierdzewnej sprawiają, że dyskretnie przyciąga wzrok.
Automatyczny spieniacz do mleka Auto-Cappucinatore
Automatyczny spieniacz do mleka
Automatyczny spieniacz do mleka Auto-Cappucinatore
Praktyczny i bardzo łatwy w obsłudze - dzięki  Auto-Cappuccinatore możesz przygotować ciepłe mleko, ciepłą wodę, i oczywiście, lekkie i spienione mleko. Za pomocą pokrętła uzyskasz taką ilość, jakiej potrzebujesz.    Praktyczny spieniacz mleka gwarantuje idealne spienianie mleka. Spieniacz może być również wykorzystany do podgrzewania mleka lub wody, w celu przygotowania przepysznego kakao lub okazjonalnego kubka herbaty.
Różnorodność kawowych specjałów
Różnorodność kawowych specjałów
Wypróbuj je – oprócz trzech klasyków espresso, lungo i café crème, możesz tworzyć własne specjały kawowe z mlekiem lub spienionym mlekiem.
Wyświetlacz LED z symbolami
Łatwy w użyciu
Wyświetlacz LED z symbolami
To oczywiste – wyświetlacz LED z czerwonymi symbolami sprawia, że korzystanie z Twojego automatycznego ekspresu do kawy jest łatwe i wygodne.
Double Cup Mode (tryb dwóch filiżanek)
Tryb Podwójnego Kubka
Double Cup Mode (tryb dwóch filiżanek)
Razem lepiej – w trybie Double Cup możesz przygotować dwie filiżanki espresso lub café crème w tym samym czasie. To dobre rozwiązanie również dla tych, którzy piją dużo kawy. Za pomocą trybu podwójnego kubka możesz przygotować dwa kubki ulubionej kawy w tym samym czasie.
One-Touch – Jedno dotknięcie
One-Touch – Jedno dotknięcie
One-Touch – Jedno dotknięcie
Na co masz ochotę? Café crème, lungo czy espresso? Te rodzaje kawy zostały fabrycznie zaprogramowane i możesz je wybierać dokładnie za jednym dotknięciem.
 
Regulowana wysokość dozownika
Regulowana wysokość otworu wylotowego kawy
Regulowana wysokość dozownika
Dozownik regulowany jest na wysokość do 135 mm, dzięki czemu możesz używać zarówno szklanek, jak i wielkich kubków.
Wyjmowana jednostka zaparzania
Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku
Wyjmowana jednostka zaparzania
Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo wyczyścić. Wnętrze urządzenia dzięki temu również jest łatwo dostępne i można je bez problemu czyścić.Dzięki praktycznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przyjazny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się łatwe. Wnętrze urządzenia również może zostać wyczyszczone.
Program automatycznego czyszczenia i odkamieniania
Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia
Program automatycznego czyszczenia i odkamieniania
Komunikacja to podstawa. W pełni automatyczne ekspresy do kawy automatycznie poinformują Cię na wyświetlaczu, gdy tylko pojawi się potrzeba czyszczenia lub odkamieniania
Funkcje oszczędzania energii
Funkcje oszczędzania energii
Funkcje oszczędzania energiiPassione® jest wyposażony w programowalny tryb oszczędzania energii, funkcję programowalnego wyłącznika oraz 0-watowy wyłącznik ręczny i posiada pakiet oszczędzania energii.
Misja eco & care
MISJA ECO&CARE
Misja eco & careOpracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Takie działanie jest zgodne z naszym systemem wartości. 

Czytaj więcej...