ANTI CALC Espresso Machines
 
 
Odkamieniacz w płynie Melitta® AntiCalc BIO Liquid
 
 
Informacje
ANTI CALC Espresso Machines

Odkamieniacz w płynie Melitta® AntiCalc BIO Liquid

Delikatna dbałość o najlepszą przyjemność z kawy

Dzięki już rozpuszczonemu kwaskowi cytrynowemu, odkamieniacz Melitta® Anti Calc Bio Liquid nadaje się do natychmiastowego użycia. Należy tylko go rozcieńczyć i usunąć uporczywe osady kamienia w ekspresach do kawy, czajnikach, ekspresach automatycznych do kawy i urządzeniach przygotowujących pojedyncze porcje.
Zawartość: 250 ml na około 6 aplikacji

Uwaga: Działa drażniąco na oczy.

Wydajność usuwania kamienia
Wydajność usuwania kamieniaOdkamieniacz AntiCalc Bio Liquid do automatycznych ekspresów do kawy niezawodnie usuwa osady kamienia wewnątrz Twojego ekspresu.
Zalety produktu
Zalety produktuOdkamieniacz AntiCalc BIO Liquid poprawia jakość wody a tym samym  aromat kawy. Usuwa kamienia wewnątrz urządzenia i wydłuża żywotność urządzenia.
Zastosowanie
ZastosowanieOdkamieniacz AntiCalc BIO Liquid do ekspresów przelewowych do kawy, czajników, ekspresów automatycznych do kawy i urządzeń przygotowujących pojedyncze porcje, zapobiegający osadzaniu się kamienia wewnątrz urządzenia.
Zalety regularnego odkamieniania
Zalety regularnego odkamienianiaRegularne odkamienianie urządzenia prowadzi do mniej uporczywych osadów kamienia, a tym samym do efektywniejszego grzania, ponieważ kamień nie tworzy warstwy izolacyjnej. W ten sposób zapewniony jest energooszczędny tryb pracy urządzenia, wydłuża się również żywotność urządzenia.