Informacje
LOOK® Timer

LOOK® Timer

Czas na przyjemność

Melitta® LOOK® Timer zachwyca praktyczną funkcją timera, dzięki któremu kawa jest świeżo parzona w wyznaczonym czasie. Pozwól się obudzić uwodzicielskim aromatem świeżej kawy lub przypomnij sobie o popołudniowej przerwie na kawę. Dodatkowe udogodnienie stanowi automatyczny wyłącznik.

- 10/15 filiżanek, rozmiar filtra Melitta® 1x4®
- 1000 W
- praktyczna funkcja timera z cyfrowym wyświetlaczem
- eleganckie wstawki ze stali nierdzewnej na pojemniku na filtr, rączce i pokrywce
- programowany poziom twardości wody
- wskaźnik poziomu kamienia
- program usuwania kamienia
- opatentowany AromaSelector®
- programowana funkcja podgrzewania przez 20, 40 lub 60 minut
- automatyczne wyłączanie po 40 minutach
- wyjmowany pojemnik na filtr z blokadą kapania

Nagrody
Awards

Nagrody

Plus X Award - Najlepszy produkt roku 2014

Look® zaimponował sędziom przyznającym największą na świecie nagrodę za innowacje w zakresie technologii, sportu i stylu życia, zarówno pod względem wysokiej jakością, jak i łatwości obsługi.

Ponadto seria Look® nagrodzona została specjalną nagrodą Plus X za "Najlepszy produkt roku 2014". Ta specjalna nagroda przyznawana jest wyłącznie produktom, które uzyskały najwyższą jakość w swojej kategorii produktów.
Praktyczna funkcja timera
Practical timer feature
Praktyczna funkcja timera

Funkcja timera z wyświetlaczem LED zapewnia kuszącą przyjemność z kawy już w momencie jej ustawiania. Zaprogramuj czas, w którym ekspres do kawy ma zacząć parzenie, aby rano obudził Cię zapach świeżej kawy. Urządzenie włącza się automatycznie w ustawionym czasie.

Opatentowany AromaSelector® - kawa dokładnie taka, jaką lubisz!
AromaSelector® - for coffee, just the way you like it!
Opatentowany AromaSelector®

Dzięki opatentowanemu AromaSelector® możesz jedną ręką dostosować smak swojej kawy - od łagodnej aż po mocną. Dzięki temu możesz cieszyć się ulubioną kawą dokładnie tak, jak lubisz - mocną rano, delikatną po południu. AromaSelector® zawsze zapewnia optymalny smak kawy, nawet przy parzeniu mniejszych ilości.

Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamieniania
3-in-1 limescale protection
Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamienianiaAby Twój ekspres do kawy działał idealnie przez długi czas i dostarczał Ci najlepszego smaku kawy, konieczne jest regularne usuwanie kamienia. Właśnie dlatego Melitta® Look® Timer zapewnia ochronę 3-w-1 z ustawieniami twardości wody, wskaźnikiem poziomu kamienia i praktycznym, automatycznym programem usuwania kamienia.
Programowany czas podgrzewania: 20/40/60 minut
User friendly warm keeping feature (20, 40 or 60 minutes)
Programowany czas podgrzewania: 20/40/60 minut

Zaprogramuj czas podgrzewania tak długo, jak potrzebujesz - 20, 40 lub 60 minut. Pozwala to uniknąć niepotrzebnej utraty aromatu oraz energii.

Elementy ze stali nierdzewnej
Elegant stainless steel panels
Elementy ze stali nierdzewnejEkspres do kawy przekonuje nie tylko licznymi funkcjami, ale także nowoczesnym wyglądem. Elegancka obudowa ze stali nierdzewnej na filtrze sprawia, że ekspres do kawy przyciąga wzrok!
Przezroczysty pojemnik na wodę z miarką
Przezroczysty pojemnik na wodę z miarkąDuży, przezroczysty pojemnik na wodę, z miarką napełnienia dla poszczególnej liczby filiżanek, czyninapełnianie go odpowiednią ilością wody bardzo łatwym.
Wyjmowane elementy można myć w zmywarce
Wyjmowane elementy można myć w zmywarceTwój ekspres do kawy posiada wiele elementów, które można myć w zmywarce. Nic nie stoi na przeszkodzie wygodnego czyszczenia.
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniem
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniemŁatwa obsługa i czyszczenie - wyjmowany pojemnik na filtr z wbudowanym zaworem chroniącym przed kapaniem pozwala na łatwe wyrzucenie zużytego filtra papierowego, a następnie może zostać umyty w zmywarce.
Automatyczne wyłączanie po 40 minutach
Auto-Off feature – coffee enjoyment for relaxing
Automatyczne wyłączanie po 40 minutach

Zapomniałeś wyłączyć ekspres do kawy? Nie ma problemu, ponieważ przy zaprogramowanej funkcji automatycznego wyłączania ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po 40 minutach, zapewniając tym samym ekonomiczną pracę.

Misja eco & care
Mission eco & care
Misja eco & care

Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.