Informacje
LOOK® Therm DeLuxe

LOOK® Therm DeLuxe

Kawa w najlepszym wydaniu

Perfekcyjny wygląd, dzięki wysokiej jakości wstawkom ze stali nierdzewnej.

- 10/15 filiżanek, rozmiar filtra Melitta® 1x4®
- 1000 W, automatyczne wyłączanie
- eleganckie wstawki ze stali nierdzewnej w pojemniku na filtr, rączce i pokrywce
- programowany stopień twardości wody
- wskaźnik poziomu kamienia
- opatentowany AromaSelector®
- wyjmowany pojemnik na filtr z blokadą kapania
- nietłukący się dzbanek termiczny może być używany jedną ręką
- przezroczysty pojemnik na wodę
- podświetlany przycisk zasilania
- test bezpieczeństwa VDE

Nagrody
Awards

Nagrody

Plus X Award - Najlepszy produkt roku 2014

Look® zaimponował sędziom przyznającym największą na świecie nagrodę za innowacje w zakresie technologii, sportu i stylu życia, zarówno pod względem wysokiej jakością, jak i łatwości obsługi.

Ponadto seria Look® nagrodzona została specjalną nagrodą Plus X za "Najlepszy produkt roku 2014". Ta specjalna nagroda przyznawana jest wyłącznie produktom, które uzyskały najwyższą jakość w swojej kategorii produktów.
Nietłukący się, termiczny szbanek ze stali szlachetnej z podwójnymi ściankami
Unbreakable insulated pot can be used with one hand
Nietłukący się, termiczny szbanek ze stali szlachetnej z podwójnymi ściankamiLook® Therm DeLuxe oferuje nietłukący się, termiczny dzbanek ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami. Dzięki pokrywce do zaparzania kawa wpływa do termicznego dzbanka gotowa do podania. Można go używać jedną ręką, co sprawia, że nalanie kawy jest naprawdę proste.
Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamieniania
3-in-1 limescale protection
Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamienianiaAby Twój ekspres do kawy działał idealnie przez długi czas i dostarczał Ci najlepszego smaku kawy, konieczne jest regularne usuwanie kamienia. Właśnie dlatego Melitta® Look® Therm DeLuxe zapewnia ochronę 3-w-1 z ustawieniami twardości wody, wskaźnikiem poziomu kamienia i praktycznym, automatycznym programem usuwania kamienia.
Opatentowany AromaSelector® - kawa dokładnie taka, jaką lubisz!
AromaSelector® - for coffee, just the way you like it!
Opatentowany AromaSelector®Dzięki opatentowanemu AromaSelector® możesz jedną ręką dostosować smak swojej kawy - od łagodnej aż po mocną. Dzięki temu możesz cieszyć się ulubioną kawą dokładnie tak, jak lubisz - mocną rano, delikatną po południu. AromaSelector® zawsze zapewnia optymalny smak kawy, nawet przy parzeniu mniejszych ilości.
Przezroczysty pojemnik na wodę z miarką
Przezroczysty pojemnik na wodę z miarkąDuży, przezroczysty pojemnik na wodę, z miarką napełnienia dla poszczególnej liczby filiżanek, czyninapełnianie go odpowiednią ilością wody bardzo łatwym.
Elementy ze stali nierdzewnej
Elegant stainless steel panels
Elementy ze stali nierdzewnejEkspres do kawy przekonuje nie tylko licznymi funkcjami, ale także nowoczesnym wyglądem. Elegancka obudowa ze stali nierdzewnej na filtrze sprawia, że ekspres do kawy przyciąga wzrok!
Wyjmowane elementy można myć w zmywarce
Easy to clean
Wyjmowane elementy można myć w zmywarceTwój ekspres do kawy posiada wiele elementów, które można myć w zmywarce. Nic nie stoi na przeszkodzie wygodnego czyszczenia.
Pokrywka z wygodną funkcją Easy Click
Jug lid with convenient Easy Click feature
Pokrywka z wygodną funkcją Easy Click

Irytujące przechylanie i przyciskanie pokrywki dzbanka to już przeszłość z Melitta® Easy Click. Do otwierania i zamykania pokrywki, np. by go wyczyścić, zamknij dzbanek po bokach i po prostu podnieś pokrywę do góry lub nałóż z powrotem w dzbanku. Funkcja Melitta® Easy Click czyni używanie dzbanka znacznie łatwiejszym.

Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniem
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniemŁatwa obsługa i czyszczenie - wyjmowany pojemnik na filtr z wbudowanym zaworem chroniącym przed kapaniem pozwala na łatwe wyrzucenie zużytego filtra papierowego, a następnie może zostać umyty w zmywarce.
Automatyczne wyłączanie po 15 minutach
Auto-Off feature – coffee enjoyment for relaxing
Automatyczne wyłączanie po 15 minutach

Zapomniałeś wyłączyć ekspres do kawy? Nie ma problemu, ponieważ przy zaprogramowanej funkcji automatycznego wyłączania ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po 15 minutach, zapewniając tym samym ekonomiczną pracę.

Misja eco & care
Mission eco & care
Misja eco & care

Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.