Informacje
LOOK® Selection

LOOK® Selection

Doskonały wybór

Melitta® LOOK® Selection zachwyca nie tylko doskonałym smakiem kawy, ale również eleganckimi elementami ze stali nierdzewnej i ochroną 3-w-1 przed osadzaniem się kamienia. Podwójna przyjemność z picia kawy - naturalnie wyjątkowa!

- 10/15 filiżanek, rozmiar filtra Melitta® 1x4®
- 1000 W
- opatentowany AromaSelector®
- programowany poziom twardości wody
- wskaźnik poziomu kamienia
- program usuwania kamienia
- programowana funkcja podgrzewania przez 20, 40 lub 60 minut
- automatyczne wyłączanie po 40 minutach
- wstawka ze stali nierdzewnej na pokrywie pojemnika na filtr
- wyjmowany pojemnik na filtr z blokadą kapania
- przezroczysty pojemnik na wodę z oznaczeniem liczby filiżanek, po obu stronach ekspresu
- możliwe mycie w zmywarce wyjmowanych elementów

Nagrody
Awards

Nagrody

Plus X Award - Najlepszy produkt roku 2014

Look® zaimponował sędziom przyznającym największą na świecie nagrodę za innowacje w zakresie technologii, sportu i stylu życia, zarówno pod względem wysokiej jakością, jak i łatwości obsługi.

Ponadto seria Look® nagrodzona została specjalną nagrodą Plus X za ""Najlepszy produkt roku 2014"". Ta specjalna nagroda przyznawana jest wyłącznie produktom, które uzyskały najwyższą jakość w swojej kategorii produktów.
Opatentowany AromaSelector® - kawa dokładnie taka, jaką lubisz!
AromaSelector® - for coffee, just the way you like it!
Opatentowany AromaSelector®Dzięki opatentowanemu AromaSelector® możesz jedną ręką dostosować smak swojej kawy - od łagodnej aż po mocną. Dzięki temu możesz cieszyć się ulubioną kawą dokładnie tak, jak lubisz - mocną rano, delikatną po południu. AromaSelector® zawsze zapewnia optymalny smak kawy, nawet przy parzeniu mniejszych ilości.
Programowany czas podgrzewania: 20/40/60 minut
User friendly warm keeping feature (20, 40 or 60 minutes)
Programowany czas podgrzewania: 20/40/60 minut

Zaprogramuj czas podgrzewania tak długo, jak potrzebujesz - 20, 40 lub 60 minut. Pozwala to uniknąć niepotrzebnej utraty aromatu oraz energii.

Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamieniania
3-in-1 limescale protection
Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamieniania

Aby Twój ekspres do kawy działał idealnie przez długi czas i dostarczał Ci najlepszego smaku kawy, konieczne jest regularne usuwanie kamienia. Właśnie dlatego Melitta® Look® Selection zapewnia ochronę 3-w-1 z ustawieniami twardości wody, wskaźnikiem poziomu kamienia i praktycznym, automatycznym programem usuwania kamienia.

Elementy ze stali nierdzewnej
Elementy ze stali nierdzewnej
Ekspres do kawy przekonuje nie tylko licznymi funkcjami, ale także nowoczesnym wyglądem. Elegancka obudowa ze stali nierdzewnej na filtrze sprawia, że ekspres do kawy przyciąga wzrok!
Bardzo łatwa obsługa
Very easy to use
Bardzo łatwa obsługaJeśli kabel jest zbyt długi, można go przechowywać we wbudowanym schowku na kabel. Miarka poziomu wody na pojemniku sprawia, że wlewanie odpowiedniej ilości wody jest dziecinnie proste. Dzięki podświetlanemu przyciskowi zasilania miłośnicy kawy mogą szybko sprawdzić, czy urządzenie jest gotowe do użycia.
Wyjmowane elementy można myć w zmywarce
Easy to clean
Wyjmowane elementy można myć w zmywarceTwój ekspres do kawy posiada wiele elementów, które można myć w zmywarce. Nic nie stoi na przeszkodzie wygodnego czyszczenia.
Automatyczne wyłączanie po 40 minutach
Auto-Off feature – coffee enjoyment for relaxing
Automatyczne wyłączanie po 40 minutachZapomniałeś wyłączyć ekspres do kawy? Nie ma problemu, ponieważ przy zaprogramowanej funkcji automatycznego wyłączania ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po 40 minutach, zapewniając tym samym ekonomiczną pracę.
Misja eco & care
Mission eco & care
Misja eco & care

Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.