Informacje
LOOK®

LOOK®

Po prostu dobra kawa

Delektowanie się kawą może być taką przyjemnością. Nie tylko dla kubków smakowych, ale także dla oczu. Melitta® LOOK®, dzięki nowemu designowi ma wszystko, czego możesz sobie życzyć od wytrzymałego ekspresu przelewowego - gładkie linie, perfekcyjne wykonanie, niezawodne działanie i długotrwałą technologię dla najlepszej przyjemności z kawy.

- 10/15 filiżanek, rozmiar filtra Melitta® 1x4®
- 1000 W
- opatentowany AromaSelector®
- automatyczne wyłączanie po 40 minutach
- wyjmowany pojemnik na filtr z blokadą kapania
- możliwe mycie w zmywarce wyjmowanych elementów - pojemnik na filtr i szklany dzbanek
- przezroczysty pojemnik na wodę z oznaczeniem liczby filiżanek, po obu stronach ekspresu
- podświetlany przycisk zasilania
- wbudowany schowek na kabel
- test bezpieczeństwa VDE

Nagrody
Awards

Nagrody

Plus X Award - Najlepszy produkt roku 2014

Look® zaimponował sędziom przyznającym największą na świecie nagrodę za innowacje w zakresie technologii, sportu i stylu życia, zarówno pod względem wysokiej jakością, jak i łatwości obsługi.


Ponadto seria Look® nagrodzona została specjalną nagrodą Plus X za ""Najlepszy produkt roku 2014"". Ta specjalna nagroda przyznawana jest wyłącznie produktom, które uzyskały najwyższą jakość w swojej kategorii produktów.

Opatentowany AromaSelector® - kawa dokładnie taka, jaką lubisz!
AromaSelector® - for coffee, just the way you like it!
Opatentowany AromaSelector®Dzięki opatentowanemu AromaSelector® możesz jedną ręką dostosować smak swojej kawy - od łagodnej aż po mocną. Dzięki temu możesz cieszyć się ulubioną kawą dokładnie tak, jak lubisz - mocną rano, delikatną po południu. AromaSelector® zawsze zapewnia optymalny smak kawy, nawet przy parzeniu mniejszych ilości.
Automatyczne wyłączanie po 40 minutach
Auto-Off feature – coffee enjoyment for relaxing
Automatyczne wyłączanie po 40 minutach
Zapomniałeś wyłączyć ekspres do kawy? Nie ma problemu, ponieważ przy zaprogramowanej funkcji automatycznego wyłączania ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po 40 minutach, zapewniając tym samym ekonomiczną pracę.
Wyjmowane elementy można myć w zmywarce
Easy to clean
Wyjmowane elementy można myć w zmywarceTwój ekspres do kawy posiada wiele elementów, które można myć w zmywarce. Nic nie stoi na przeszkodzie wygodnego czyszczenia.
Bardzo łatwa obsługa
Very easy to use
Bardzo łatwa obsługa
Jeśli kabel jest zbyt długi, można go przechowywać we wbudowanym schowku na kabel. Miarka poziomu wody na pojemniku sprawia, że wlewanie odpowiedniej ilości wody jest dziecinnie proste. Dzięki podświetlanemu przyciskowi zasilania miłośnicy kawy mogą szybko sprawdzić, czy urządzenie jest gotowe do użycia.
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniem
Swing filter with detachable filter unit
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniemŁatwa obsługa i czyszczenie - wyjmowany pojemnik na filtr z wbudowanym zaworem chroniącym przed kapaniem pozwala na łatwe wyrzucenie zużytego filtra papierowego, a następnie może zostać umyty w zmywarce.
Misja eco & care
Mission eco & care
Misja eco & careOpracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.