Filtry do kawy Melitta® Original
 
 
Filtry do kawy Melitta® Original
 
 
Detale
Filtry do kawy Melitta® Original

Filtry do kawy Melitta® Original

Doskonały aromat roztaczany przez Twój filtr do kawy!

Odkryj zrównoważony i jeszcze pełniejszy smak dzięki filtrom do kawy Melitta® Original. Rozwinięta filtracja wielowarstwowa jest teraz podzielona na 3 strefy aromatyczne, z których każda posiada różną liczbę perforacji, co sprawia, że filtry do kawy Original Aroma umożliwiają osiągnięcie pełnego zadowolenia z kawy!

  • czystość, odporność na przerwanie i najwyższej jakości zdolności filtracyjne
  • z wyjątkowo mocnym podwójnym szwem
  • Aromapor® w 3 strefach aromatycznych
Zawiera papier Aromapor®
Filtry papierowe Melitta® są wykonane z papieru Aromapor®
Filtry papierowe Melitta® są wykonane z papieru Aromapor® Specjalną cechą tego papieru są mikroperforacje, które gwarantują wyłącznie najlepszy smak kawy i uwalniają pełny smak.
Strefy aromatyczne
Strefy aromatyczne
Strefy aromatyczne

Rozwinięta filtracja wielowarstwowa jest teraz podzielona na 3 strefy aromatyczne, z których każda posiada różną liczbę perforacji.

3. Zrównoważenie: Górna warstwa zapobiega powstawaniu goryczy i gwarantuje zrównoważony aromat.
2. Rafinowanie: Środkowa warstwa wspiera równomierne i stałe parzenie oraz poprawia aromat kawy.
1. Uwalnianie: Dolna warstwa, tzw. "warstwa wstępna" uwalnia pierwsze aromaty do Twojej kawy

Właściwy rozmiar dla Twojego ekspresu do kawy.
Właściwy rozmiar dla Twojego ekspresu do kawy.
Właściwy rozmiar dla Twojego ekspresu do kawyBez względu na to, czy Twój ekspres do kawy zaprojektowano na 2, 6, 10 lub więcej filiżanek, tylko Melitta® oferuje filtry do kawy we wszystkich rozmiarach, pasujące do indywidualnych potrzeb. Filtry papierowe Melitta® Original są dostępne w rozmiarach 1, 100, 101, 102®, 1x2®, 1x4® i 1x6®.
W naturalnym kolorze brązowym i białym
W naturalnym kolorze brązowym i białym
W naturalnym kolorze brązowym i białymFiltry papierowe Melitta® w naturalnym kolorze brązowym lub białym. Ujrzysz wprawdzie różnicę, lecz nie będziesz w stanie jej wyczuć, ponieważ właściwości obu rodzajów filtra papierowego są identyczne. Filtry naturalnie brązowe nie są poddawane obróbce, podczas gdy filtry białe są wybielane tlenem naturalnym. Wszystkie nasze filtry do kawy są oczywiście w 100 procentach biodegradowalne.
Certyfikacja FCS
Certyfikacja FCS
Certyfikacja FCS Jako firma posiadająca certyfikat FSC®, produkujemy filtry do kawy Melitta® zgodnie z przepisami FSC®. FSC® (Forest Stewardship Council®) to niezależna, nieprzynosząca zysków organizacja pozarządowa mająca na celu poprawę sytuacji w ogólnoświatowych zasobach drzewostanu. Produkty z symbolem FSC® dają gwarancję, że drzewostan jest wykorzystywany zgodnie ze społecznymi, ekonomicznymi i ekologicznymi potrzebami obecnego i przyszłych pokoleń.
Dzięki certyfikacji FSC® filtrów kawy Melitta® przyczyniamy się do wzorowego zarządzania drzewostanem.
Przyjemność zawarta w kawie
Przyjemność zawarta w kawie

Przyjemność zawarta w kawie

jest tym, czym kierujemy się odkąd Melitta Bentz wynalazła filtr do kawy w 1908 roku, tworząc podwaliny dla współczesnej kultury kawy. Do dziś hasło "Przyjemność zawarta w kawie" pozostaje naszym najważniejszym bodźcem przyczyniającym się do najlepszej jakości i wyjątkowego zadowolenia z naszej kawy dzięki naszej specjalistycznej wiedzy, nowościom i świadomości.

 

MISSION eco & care
MISSION eco & care
MISSION eco & care

Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje stworzony przez nas system wartości.

Czytaj więcej…