Informacje
Easy

Easy

Niezawodny ekspres do kawy w atrakcyjnej cenie

Melitta® Easy to ekspres przelewowy do kawy o przemyślanej, zwartej konstrukcji na 10 filiżanek doskonałej kawy. Posiada przezroczysty pojemnik na wodę z oznaczeniem liczby filiżanek i praktyczny, wyjmowany i bezpieczny do mycia w zmywarce pojemnik na filtr z blokadą kapania. Easy zapewnia najlepszą przyjemność z kawy w atrakcyjnej cenie.

- 10/15 filiżanek, rozmiar filtra Melitta® 1x4®
- 1050 W
- test bezpieczeństwa VDE
- wyjmowany pojemnik na filtr z blokadą kapania
- szklany dzbanek z oznaczeniem liczby filiżanek
- możliwe mycie w zmywarce wyjmowanych elementów - pojemnik na filtr i szklany dzbanek
- przezroczysty pojemnik na wodę z oznaczeniem liczby filiżanek
- kompaktowy rozmiar
- podświetlany przycisk zasilania
- wbudowany schowek na kabel

Kompaktowy rozmiar
Space-saving design
Kompaktowy rozmiarDzięki niewielkim wymiarom, dwuporcjowe urządzenie pasuje do każdej kuchni, a także optymalnie nadaje się do użytku w przyczepach kempingowych i apartamentach wakacyjnych. Nowy wygląd Easy przyciąga wzrok i jest praktycznym towarzyszem.
Automatyczne wyłączanie po 40 minutach
User friendly
Automatyczne wyłączanie po 40 minutachZapomniałeś wyłączyć ekspres do kawy? Nie ma problemu, ponieważ przy zaprogramowanej funkcji automatycznego wyłączania ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po 40 minutach, zapewniając tym samym ekonomiczną pracę.
Filtr 1x4® z blokadą kapania
Melitta® Easy
Filtr 1x4® z blokadą kapaniaWyjmowany pojemnik na filtr z blokadą kapania zapobiega kapaniu kawy na płytę grzewczą urządzenia.
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniem
Melitta® Easy
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniemŁatwa obsługa i czyszczenie - wyjmowany pojemnik na filtr z wbudowanym zaworem chroniącym przed kapaniem pozwala na łatwe wyrzucenie zużytego filtra papierowego, a następnie może zostać umyty w zmywarce.
Przezroczysty pojemnik na wodę z miarką
Melitta® Easy
Przezroczysty pojemnik na wodę z miarkąPrzezroczysty pojemnik na wodę, z miarką napełnienia dla poszczególnej liczby filiżanek, czyni napełnianie go odpowiednią ilością wody bardzo łatwym.
Misja eco & care
MISSION eco & care
Misja eco & careOpracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.