Informacje
ENJOY®

ENJOY®

Jakość, która cieszy

Po prostu więcej przyjemności z kawy dzięki ENJOY®: oferuje nowoczesny design, ładne kolory i doskonałą jakość za rozsądną cenę.

- 10 filiżanek / 1,25 l
- szklany dzbanek z pokrywką na zawiasach i ochroną palców
- pojemnik na wodę z oznaczeniem liczby filiżanek
- wyjmowany pojemnik na filtr z blokadą kapania
- podświetlany przycisk zasilania
- 900 W
- filtry papierowe Melitta® 1x4®

Opatentowany AromaSelector® - kawa dokładnie taka, jaką lubisz!
Opatentowany AromaSelector®Dzięki opatentowanemu AromaSelector® możesz jedną ręką dostosować smak swojej kawy - od łagodnej aż po mocną. Dzięki temu możesz cieszyć się ulubioną kawą dokładnie tak, jak lubisz - mocną rano, delikatną po południu. AromaSelector® zawsze zapewnia optymalny smak kawy, nawet przy parzeniu mniejszych ilości.
Przezroczysty pojemnik na wodę z miarką
Przezroczysty pojemnik na wodę z miarką

Duży, przezroczysty pojemnik na wodę, z miarką napełnienia dla poszczególnej liczby filiżanek, czyni napełnianie go odpowiednią ilością wody bardzo łatwym.

Wyjmowane elementy można myć w zmywarce
Wyjmowane elementy można myć w zmywarceTwój ekspres do kawy posiada wiele elementów, które można myć w zmywarce. Nic nie stoi na przeszkodzie wygodnego czyszczenia.
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniem
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniem

Łatwa obsługa i czyszczenie - wyjmowany pojemnik na filtr z wbudowanym zaworem chroniącym przed kapaniem pozwala na łatwe wyrzucenie zużytego filtra papierowego, a następnie może zostać umyty w zmywarce.

Automatyczne wyłączanie po 40 minutach
Automatyczne wyłączanie po 40 minutach

Zapomniałeś wyłączyć ekspres do kawy? Nie ma problemu, ponieważ przy zaprogramowanej funkcji automatycznego wyłączania ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po 40 minutach, zapewniając tym samym ekonomiczną pracę.

Misja eco & care
Misja eco & careOpracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.