Szukaj
Szukane określenie
Barista TS Smart®
Barista TS Smart®
Barista T
Barista T F83/0-002
LatteSelect
LatteSelect
CI Touch®
CI Touch®
CI®
CI® pure black
CI®
Passione® OT
Passione® OT
Latticia® OT
Avanza®
Purista®
Purista®
SOLO® & Milk
SOLO® & Milk
Informacje
CI®

Inteligentna technologia dla indywidualnej przyjemności

CI® pure black

CI®

Inteligentna technologia dla indywidualnej przyjemności

Jakie jest prawdopodobieństwo, że cztery osoby będą miały takie same preferencje dotyczące kawy? Racja, bardzo mała.
CI® ma idealne rozwiązanie - dzięki funkcji „ Pamięć Moja Kawa“ możesz w prosty sposób zapisać do 4 indywidualnych przepisów kawowych i przygotować je w dowolnym momencie. Dla tych, którzy kochają oryginalne przepisy, „Włoski proces przygotowania“ jest ważną cechą. Gwarantuje on, że przygotujesz kawę zgodnie z jej oryginalną recepturą, na przykład cappuccino lub latte macchiato.
Czasami lubisz kawę łagodną, a czasami mocną? Dzięki opcji „Manual Bean Select“ możesz indywidualnie wybrać dwa rodzaje ziaren kawy.

W skrócie: CI® daje Ci nowoczesną technologię, która ma sens. I najlepszą kawę.

FILMY
 
Wartość dodana dla użytkownika
Pamięć "Moja kawa"
Pamięć "Moja kawa"

Pamięć "Moja Kawa"

Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy zapamięta Twoje preferencje dotyczące kawy. Dzięki funkcji „Pamięć Moja Kawa“ możesz ustawić ulubione kawowe specjały bez konieczności studiowania informatyki.
I zanim inni w domu lub w biurze będą zazdrośni, możesz podzielić się z nimi - Twój ekspres zachowa indywidualne preferencje nawet dla 4 osób.

Manual Bean Select - Ręczny wybór rodzaju ziaren
Manual Bean Select - Ręczny wybór rodzaju ziaren

Manual Bean Select – Ręczny wybór rodzaju ziaren kawyNie te ziarna kawy? Spróbujmy innych... Aby zawsze uzyskać najlepszy smak kawowych specjałów, dwukomorowy pojemnik „Bean Select“ można napełnić dwoma rodzajami ziaren kawy. * Zazwyczaj delikatne, łagodne
ziarna kawy umieszcza się w jednej komorze a aromatyczne, mocne ziarna espresso w drugiej.
(* Uwaga: Po ręcznej zmianie rodzaju ziaren kawy, ziarna poprzedniego typu nadal znajdują się w młynku i zostaną zużyte, a przejście do nowego typu ziaren kawy nastąpi po około 2-3 zaparzonych filiżankach, zależnie od ustawień mocy kawy.)

Włoski proces przygotowywania
Włoski proces przygotowania

Włoski proces przygotowaniaKawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? Dobrze, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury. Sprytny włoski proces przygotowania gwarantuje, że składniki dodane zostaną we właściwej kolejności. W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato
espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest zupełnie odwrotnie...

One Touch - Jedno dotknięcie
Intuicyjna obsługa

One Touch – Jedno dotknięcie Na co masz ochotę? Espresso, café crème, cappuccino czy latte macchiato? Nie ma nic prostszego. Te specjały kawowe zostały fabrycznie zaprogramowane i można je wybrać jednym dotknięciem. Ciepłe mleko,
spienione mleko lub gorąca woda są również łatwo i wygodnie dostępne z One Touch.

Dwie kawy czarne lub mleczne jednocześnie
DoubleCup - dwie kawy jednocześnie

DoubleCup Mode – Tryb dwóch filiżanek Lepiej razem - w trybie DoubleCup możesz jednocześnie przygotować dwie filiżanki wielu kaw czarnych lub mlecznych. Oczywiście to rozwiązanie jest również dobre dla tych, którzy piją dużo kawy.

Dozownik All-in-One
Dozownik All-in-One

Dozownik All-in-onePodstaw filiżankę, wybierz kawę... i idź po ciasteczka? Pomimo, że ekspres posiada oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody, nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy, ponieważ wszystkie dysze zintegrowane zostały w jednym dozowniku. Abyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 140 mm, bez użycia specjalnych narzędzi.

Wyjmowana jednostka zaparzania
Wyjmowana jednostka zaparzania

Wyjmowana jednostka zaparzaniaByłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo wyczyścić. Wnętrze urządzenia jest dzięki temu również łatwo dostępne i można je bez problemu czyścić.

Łatwe czyszczenie parą
Łatwe czyszczenie parą

Łatwe czyszczenie parą Szybkie i higieniczne - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres wyczyści części mające kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają dokładne czyszczenie. A Ty możesz po prostu cieszyć się kawą.

Dołączany system melczny
Dołączany system mleczny

Dołączany system mleczny W zepsutym mleku nie ma nic przyjemnego. Dobrą wiadomością jest to, że pojemnik na mleko* nadaje się do zmywania w zmywarce i mieści się w dowolnej lodówce. System mleczny również jest łatwy do utrzymania czystości, ponieważ jest całkowicie oddzielony od systemu kawowego. Łatwy do odłączenia i wyczyszczenia.

*model CI pure black E970-003 nie zawiera pojemnika na mleko