Detale
CAFFEO® CI®

CAFFEO® CI®

Inteligentna technologia zapewniająca osiągnięcie indywidualnego smaku.

Dla wielu koneserów kawy, osobisty przepis na kawę ma charakter wyjątkowej filozofii. CAFFEO® CI® w łatwy sposób dostosowuje się do indywidualnych preferencji 4 użytkowników. Dzięki funkcji "My coffee", moc kawy, temperatura, ilość kawy, mleko oraz ilość spienionego mleka, jak również inne parametry kawy mogą być w łatwy sposób zapisane w profilu osobistym i przywołane na życzenie. Specjalnym dodatkiem CAFFEO® CI® jest możliwość przygotowania dwóch kubków kawy, po naciśnięciu jednego przycisku - jeśli chcecie cieszyć się kawą we dwoje.

360° view
Filmy z prezentacją obsługi
MISJA ECO&CARE
MISJA ECO&CARE
MISJA ECO&CARE
Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje stworzony przez nas system wartości.

Czytaj więcej...
Wybór ziarna
Wybór ziarna
Wybór ziarna

W celu idealnego przygotowania różnych rodzajów kawy, CAFFEO® CI® wyposażony jest w dwu-komorowy pojemnik na ziarno kawy. Bez względu na to, czy jest to poranne cafe creme czy poobiednie espresso, miłośnicy kawy mogą w łatwy sposób przed przygotowaniem wybrać kawę łagodną lub mocne espresso. Dzięki zintegrowanemu podajnikowi istnieje również możliwość przygotowania kawy ze świeżo zmielonych ziaren.
Pamięć "Moja kawa"
Pamięć "Moja kawa"
Pamięć "Moja kawa"
Przepis na kawę dla wielu koneserów jest osobistą filozofią. Nie jesteś w stanie ustawić każdorazowo indywidualnych preferencji w zakresie przygotowania kawy? Żaden problem! Za pomocą funkcji "Moja kawa" możesz ustawić swoją ulubioną kawę. Niezależnie od tego, czy ma to być mocne espresso lub cudownie piankowe Latte Macchiato - CAFFEO® CI® zapamiętuje każdy smak!
Filtr wody
Filtr wody
Filtr wody
CAFFEO® CI® może być obsługiwane za pomocą filtra wody Melitta® Claris®. W przypadku korzystania z tego filtra, przed przyrządzeniem kawy Twoja woda będzie zawsze właściwie przefiltrowana, gwarantując tym samym czystość i optymalną przyjemność smaku. CAFFEO® CI® posiada również zabezpieczenie przed zakamienieniem.
Łatwa nawigacja
Łatwa nawigacja
Łatwa nawigacja
Dzięki prostej nawigacji po menu obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Podświetlane przyciski sterowania wskazują opcje obsługi. Pokrętło zapewnia łatwą nawigację w obrębie menu. Wyświetlacz tekstowy zapewnia przejrzyste instrukcje - począwszy od przygotowania kawy aż po program czyszczenia.
Łatwe czyszczenie
Łatwe czyszczenie
Łatwe czyszczenie
Dzięki programowi "Łatwego czyszczenia", system mleka czyszczony jest w sposób szybki i higieniczny. Części urządzenia mające styczność z mlekiem są przepłukiwane gorącą wodą, a następnie czyszczone gorącą parą. "Łatwe czyszczenie" może zostać wykonane zawsze w razie potrzeby. CAFFEO® CI® po każdym przygotowaniu mleka przypomina automatycznie o konieczności wyczyszczenia systemu.