Informacje
AromaElegance® Therm DeLuxe

AromaElegance® Therm DeLuxe

Imponujący. Elegancki. Trwały.

Melitta® AromaElegance® Therm DeLuxe, dzięki swoim innowacyjnym funkcjom i łatwości użytkowania, zapewnia najwyższe standardy w zakresie przyjemności picia kawy filtrowanej. Dzięki praktycznemu timerowi możesz rano zostać obudzony zapachem świeżej kawy.

  • 10/15 filiżanek, filtry do kawy Melitta® rozmiar 1x4®
  • 1450 W, funkcja automatycznego wyłączania
  • Technologia Aroma Premium
  • Aroma Control, dla pełnego smaku nawet przy niewielkich ilościach kawy
  • Wyświetlacz z funkcją timera
  • Wskaźnik poziomu kamienia
  • Program usuwania kamienia
  • Programowalny poziom twardości wody
  • Zdejmowany filtr obrotowy, bezpieczny do mycia w zmywarce
  • Nietłukący się, termiczny szbanek ze stali szlachetnej z podwójnymi ściankami
Nagrody
Awards

Nagrody

Plus X Award i German Design Award

AromaElegance® zaimponował sędziom przyznającym największą na świecie nagrodę za innowacje w zakresie technologii, sportu i stylu życia, nie tylko swoim nowoczesnym designem, ale również wysoką jakością i łatwością obsługi.

Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak zintegrowany timer i programowalna funkcja podgrzewania, AromaElegance® DeLuxe zdobył także kolejną prestiżową nagrodę Plus X za swoją "funkcjonalność".

Urządzenia z serii AromaElegance® zachwyciły także inną grupę sędziów i były nominowane do nagrody German Design Award 2015.
5-letnia gwarancja Producenta
5 year manufacturer’s guarantee
5-letnia gwarancja ProducentaMelitta® oznacza przyjemność i jakość picia kawy. Dlatego też oferujemy 5-letnią gwarancję producenta na ekspres Melitta® AromaElegance® Therm DeLuxe.
Zdjemowany filtr obrotowy
Detachable and stand alone swing filter
Zdjemowany filtr obrotowyUchwyt na filtr AromaElegance® Therm DeLuxe można łatwo wyjąć i postawić swobodnie na blacie. Ułatwia to wkładanie do filtra oraz mielonej kawy. Podobnie jak dzbanek, wymienny obrotowy filtr można myć w zmywarce.
Nietłukący się, termiczny szbanek ze stali szlachetnej z podwójnymi ściankami
Double walled, unbreakable, stainless steel insulated pot
Nietłukący się, termiczny szbanek ze stali szlachetnej z podwójnymi ściankamiAromaEleganceTherm® oferuje nietłukący się, termiczny dzbanek ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami. Dzięki pokrywce do zaparzania kawa wpływa do termicznego dzbanka gotowa do podania. Można go używać jedną ręką, co sprawia, że nalanie kawy jest naprawdę proste.
Technologia Aroma Premium
Aroma Premium Technology: For excellent filter coffee enjoyment
Technologia Aroma PremiumZ technologią Aroma Premium, Melitta® gwarantuje najwyższą jakość kawy filtrowanej. Wyjątkowa technologia parzenia i podgrzewania z mocą 1850 W oznacza, że smaki mogą rozwinąć się w pełni szybciej, dzięki czemu proces parzenia ulega skróceniu.
Praktyczna funkcja timera
Praktyczna funkcja timera
Praktyczna funkcja timeraFunkcja timera z wyświetlaczem LED zapewnia kuszącą przyjemność z kawy już w momencie jej ustawiania. Zaprogramuj czas, w którym ekspres do kawy ma zacząć parzenie, aby rano obudził Cię zapach świeżej kawy. Urządzenie włącza się automatycznie w ustawionym czasie.
Ochrona 3-w-1 przed kamieniem
3-in-1 limescale protection
Ochrona 3-w-1 przed kamieniemAby Twój ekspres do kawy działał idealnie, konieczne jest regularne usuwanie kamienia. Właśnie dlatego Melitta® AromaElegance® Therm DeLuxe zapewnia ochronę 3-w-1 z ustawieniami twardości wody, wskaźnikiem poziomu kamienia i praktycznym, automatycznym programem usuwania kamienia.
Aroma Control: Dla pełnego smaku kawy, nawet przy parzeniu małych ilości
Aroma Control: For full flavour even with small amounts of coffee
Aroma Control: Dla pełnego smaku kawy, nawet przy parzeniu małych ilościNieważne czy parzysz duże czy mniejsze ilości kawy, z nowym AromaElegance® Therm DeLuxe zawsze otrzymasz pełny smak kawy. Naciśnięciem przycisku "Aroma Control" zapewnia pełnię smaku każdej filiżanki kawy.
Zdejmowany pojemnik na wodę
Detachable water tank
Zdejmowany pojemnik na wodęNapełnianie i czyszczenie pojemnika na wodę nigdy nie było tak proste. Przezroczysty pojemnik na wodę w AromaElegance® Therm DeLuxe posiada schowany uchwyt, dzięki czemu może zostać łatwo wyjęty z urządzenia. Czytelny poziom wody z oznaczeniem ilości filiżanek oznacza dziecinnie proste napełnianie pojemnika odpowiednią ilością wody.
Funkcja automatycznego wyłączania - pełna przyjemność z kawy
Auto-Off feature – coffee enjoyment for relaxing
Funkcja automatycznego wyłączania - pełna przyjemność z kawyZapomniałeś wyłączyć ekspres? Żaden problem, zaprogramowana funkcja Auto-Off wyłączy automatycznie Twój ekspres po 15 minutach, czyniąc go energooszczędnym.
Mission eco & care
Mission eco & care
Misja eco & care

Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.


Czytaj więcej ...