Informacje
AromaElegance® Therm

AromaElegance® Therm

Długotrwała przyjemność z kawy

Melitta® AromaElegance® Therm, dzięki swoim innowacyjnym funkcjom i łatwości użytkowania, zapewnia najwyższe standardy w zakresie przyjemności picia kawy filtrowanej. Wizualnie AromaElegance® Therm zachwyca eleganckim, nowoczesnym designem z wysokiej jakości elementami ze stali nierdzewnej.

  • 10/15 filiżanek, filtry do kawy Melitta® rozmiar 1x4®
  • 1000 W, funkcja automatycznego wyłączania
  • Aroma Control, dla pełnego smaku nawet przy niewielkich ilościach kawy
  • Programowalny poziom twardości wody
  • Wskaźnik poziomu kamienia
  • Program usuwania kamienia
  • Zdejmowany filtr obrotowy, bezpieczny do mycia w zmywarce
  • Nietłukący się, termiczny szbanek ze stali szlachetnej z podwójnymi ściankami
  • Zdejmowany pojemnik na wodę
  • Testowane pod kątem VDE dla bezpieczeństwa
Nagrody
Awards

Nagrody

Plus X Award i German Design Award

AromaElegance® zaimponował sędziom przyznającym największą na świecie nagrodę za innowacje w zakresie technologii, sportu i stylu życia, nie tylko swoim nowoczesnym designem, ale również wysoką jakością i łatwością obsługi.

Urządzenia z serii AromaElegance® zachwyciły także inną grupę sędziów i były nominowane do nagrody German Design Award 2015.
3-letnia gwarancja Producenta
3 year manufacturer’s guarantee
3-letnia gwarancja ProducentaMelitta® oznacza przyjemność i jakość picia kawy. Dlatego też oferujemy 3-letnią gwarancję producenta na ekspres Melitta® AromaElegance® Therm.
Zdejmowany filtr obrotowy
Detachable and stand alone swing filter
Zdejmowany filtr obrotowyUchwyt na filtr AromaElegance® Therm można łatwo wyjąć i postawić swobodnie na blacie. Ułatwia to wkładanie do filtra oraz mielonej kawy. Podobnie jak dzbanek, wymienny obrotowy filtr można myć w zmywarce.
Aroma Control: Dla pełnego smaku kawy, nawet przy parzeniu małych ilości
Aroma Control: Pro plnou chu? i p?i malém množství kávy
Aroma Control: Dla pełnego smaku kawy, nawet przy parzeniu małych ilości

Nieważne czy parzysz duże czy mniejsze ilości kawy, z nowym AromaElegance® Therm zawsze otrzymasz pełny smak kawy. Naciśnięciem przycisku "Aroma Control" zapewnia pełnię smaku każdej filiżanki kawy.

Ochrona 3-w-1 przed kamieniem
3-in-1 limescale protection
Ochrona 3-w-1 przed kamieniemAby Twój ekspres do kawy działał idealnie, konieczne jest regularne usuwanie kamienia. Właśnie dlatego Melitta® AromaElegance® Therm zapewnia ochronę 3-w-1 z ustawieniami twardości wody, wskaźnikiem poziomu kamienia i praktycznym, automatycznym programem usuwania kamienia.
Nietłukący się, termiczny szbanek ze stali szlachetnej z podwójnymi ściankami
Double walled, unbreakable, stainless steel insulated pot
Nietłukący się, termiczny szbanek ze stali szlachetnej z podwójnymi ściankamiAromaEleganceTherm® oferuje nietłukący się, termiczny dzbanek ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami. Dzięki pokrywce do zaparzania kawa wpływa do termicznego dzbanka gotowa do podania. Można go używać jedną ręką, co sprawia, że nalanie kawy jest naprawdę proste.
Obudowa ze stali nierdzewnej i dodatkowe elementy ze stali nierdzewnej
Obudowa ze stali nierdzewnej i dodatkowe elementy ze stali nierdzewnejEkspres do kawy przekonuje nie tylko licznymi funkcjami, ale także nowoczesnym wyglądem. Elegancka obudowa ze stali nierdzewnej i dodatkowe elementy ze stali nierdzewnej sprawiają, że ekspres do kawy przyciąga wzrok!
Wyjmowany, przezroczysty pojemnik na wodę z miarką
Detachable water tank
Wyjmowany, przezroczysty pojemnik na wodę z miarkąNapełnianie i czyszczenie pojemnika na wodę nigdy nie było tak proste. Przezroczysty pojemnik na wodę w AromaElegance® Therm posiada schowany uchwyt, dzięki czemu może zostać łatwo wyjęty z urządzenia. Łatwa do odczytania miarka znacznie ułatwia napełnienie pojemnika odpowiednią ilością wody.
Automatyczne wyłączanie po 15 minutach
Auto-Off feature
Automatyczne wyłączanie po 15 minutachZapomniałeś wyłączyć ekspres do kawy? Nie ma problemu, ponieważ przy zaprogramowanej funkcji automatycznego wyłączania ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po 15 minutach, zapewniając tym samym ekonomiczną pracę.
Misja eco & care
Mission eco & care
Misja eco & careOpracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.