Informacje
AromaElegance® DeLuxe

AromaElegance® DeLuxe

Nowa klasa smaku

Melitta® AromaElegance® DeLuxe, dzięki swoim innowacyjnym funkcjom i łatwości użytkowania, zapewnia najwyższe standardy ekspresów przelewowych. Dzięki praktycznej funkcji minutnika możesz zostać rano obudzony zapachem świeżej kawy. Technologia Aroma Premium zapewnia doskonałą kawę filtrowaną.

 • 10/15 filiżanek, Filtry do kawy Melitta® rozmiar 1x4®
 • 1850 W, funkcja automatycznego wyłączania
 • Technologia Aroma Premium
 • Aroma Control, dla pełnego smaku nawet przy niewielkich ilościach kawy
 • Wyświetlacz z funkcją minutnika
 • Programowalny czas podgrzewania kawy
 • Programowalny poziom twardości wody
 • Wskaźnik poziomu kamienia
 • Program usuwania kamienia
 • Zdejmowany filtr obrotowy
 • Zdejmowany pojemnik na wodę
 • Testowane pod kątem VDE dla bezpieczeństwa
Nagrody
Awards

Nagrody

Plus X Award i German Design Award

AromaElegance® zaimponował sędziom przyznającym największą na świecie nagrodę za innowacje w zakresie technologii, sportu i stylu życia, nie tylko swoim nowoczesnym designem, ale również wysoką jakością i łatwością obsługi.
Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak zintegrowany timer i programowalna funkcja podgrzewania, AromaElegance® DeLuxe zdobył także kolejną prestiżową nagrodę Plus X za swoją "funkcjonalność".
Urządzenia z serii AromaElegance® zachwyciły także inną grupę sędziów i były nominowane do nagrody German Design Award 2015.
2 oddzielne elementy grzejne
2 oddzielne elementy grzejne2 oddzielne elementy grzejne do podgrzewania wody i podtrzymywania temperatury gotowej kawy w dzbanku.
5-letnia gwarancja Producenta
3 year manufacturer’s guarantee
5-letnia gwarancja Producenta

Melitta® oznacza przyjemność i jakość picia kawy. Dlatego też oferujemy 5-letnią gwarancję producenta na ekspres Melitta® AromaElegance DeLuxe.

Wyjmowany filtr obrotowy
Detachable and stand alone swing filter
Wyjmowany filtr obrotowyUchwyt na filtr AromaElegance® DeLuxe można łatwo wyjąć i postawić swobodnie na blacie. Ułatwia to wkładanie filtra papierowego oraz mielonej kawy. Podobnie jak dzbanek, wyjmowany obrotowy filtr można myć w zmywarce.
Wyjmowane elementy można myć w zmywarce
Wyjmowane elementy można myć w zmywarceTwój ekspres do kawy posiada wiele elementów, które można myć w zmywarce. Nic nie stoi na przeszkodzie wygodnego czyszczenia.
Technologia Aroma Premium
Aroma Premium Technology
Technologia Aroma PremiumDzięki technologii Aroma Premium, Melitta® oferuje światowej klasy kawę przelewową. Specjalna technologia podgrzewania i zaparzania umożliwia uzyskanie optymalnego aromatu kawy, a także skraca czas przygotowania kawy.
Praktyczna funkcja minutnika
Aroma Elegance
Praktyczna funkcja minutnikaFunkcja minutnika z wyświetlaczem LED zapewnia kuszącą przyjemność z kawy już w momencie jej ustawiania. Zaprogramuj czas, w którym ekspres do kawy ma zacząć parzenie, aby rano obudził Cię zapach świeżej kawy. Urządzenie włącza się automatycznie w ustawionym czasie.
Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamieniania
3-in-1 limescale protection
Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamienianiaAby Twój ekspres do kawy działał idealnie przez długi czas i dostarczał Ci najlepszego smaku kawy, konieczne jest regularne usuwanie kamienia. Właśnie dlatego Melitta® Aroma Signature® DeLuxe zapewnia ochronę 3-w-1 z ustawieniami twardości wody, wskaźnikiem poziomu kamienia i praktycznym, automatycznym programem usuwania kamienia.
Obudowa ze stali nierdzewnej i dodatkowe elementy ze stali nierdzewnej
Obudowa ze stali nierdzewnej i dodatkowe elementy ze stali nierdzewnejEkspres do kawy przekonuje nie tylko licznymi funkcjami, ale także nowoczesnym wyglądem. Elegancka obudowa ze stali nierdzewnej i dodatkowe elementy ze stali nierdzewnej sprawiają, że ekspres do kawy przyciąga wzrok!
Aroma Control: Dla pełnego smaku kawy, nawet przy parzeniu mniejszych ilości
Aroma Control: Pro plnou chuť i při malém množství kávy
Aroma Control: Dla pełnego smaku kawy, nawet przy parzeniu mniejszych ilościNieważne czy parzysz duże czy mniejsze ilości kawy, z nowym AromaElegance® DeLuxe zawsze otrzymasz pełny smak kawy. Naciśnięciem przycisku "Aroma Control" zapewnia pełnię smaku każdej filiżanki kawy.
Wyjmowany, przezroczysty pojemnik na wodę z miarką
Detachable water tank
Wyjmowany, przezroczysty pojemnik na wodę z miarkąNapełnianie i czyszczenie pojemnika na wodę nigdy nie było tak proste. Przezroczysty pojemnik na wodę w AromaElegance® posiada schowany uchwyt, dzięki czemu może zostać łatwo wyjęty z urządzenia. Łatwa do odczytania miarka znacznie ułatwia napełnienie pojemnika odpowiednią ilością wody.
Programowany czas podgrzewania: 20/40/60 minut
warm keeping feature
Programowany czas podgrzewania: 20/40/60 minutZaprogramuj czas podgrzewania tak długo, jak potrzebujesz - 20, 40 lub 60 minut. Pozwala to uniknąć niepotrzebnej utraty aromatu oraz energii.
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniem
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniemŁatwa obsługa i czyszczenie - wyjmowany pojemnik na filtr z wbudowanym zaworem chroniącym przed kapaniem pozwala na łatwe wyrzucenie zużytego filtra papierowego, a następnie może zostać umyty w zmywarce.
Automatyczne wyłączanie po 40 minutach
Auto-Off feature
Automatyczne wyłączanie po 40 minutachZapomniałeś wyłączyć ekspres do kawy? Nie ma problemu, ponieważ przy zaprogramowanej funkcji automatycznego wyłączania ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po 40 minutach, zapewniając tym samym ekonomiczną pracę.
Misja eco & care
Mission eco & care
Misja eco & careOpracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.