Informacje
Aroma Signature® DeLuxe

Aroma Signature® DeLuxe

Ekspres do kawy, który podnosi poprzeczkę

Aroma Signature® DeLuxe to odpowiedź Melitta® na percepcję dla idealnego smaku kawy. Technologia optymalnego przygotowania pod względem temperatury i czasu parzenia - zatwierdzona przez ECBC - w połączeniu z imponującym designem, wysokiej klasy materiałami i innowacyjnymi funkcjami ułatwiającymi obsługę zapewniają zawsze największą przyjemność z picia kawy.

 • 2 elementy grzejne: do podgrzewania wody i do podgrzewania kawy
 • Zdejmowane części, łatwe do mycia w zmywarce
 • przezroczysty pojemnik na wodę z podświetleniem LED dla dużej czytelności
 • "Eco" - przełącznik - całkowite odcięcie zasilania (0 W)
 • Filtr z ochroną przed ociekaniem i mechanizmem blokującym
 • Rozmiar filtra 1x4®
 • Obudowa ze stali nierdzewnej
 • Programowalna funkcja automatycznego wyłączania
 • 10 filiżanek
 • 1520 W

 

 

 

 

 

 

 

2 oddzielne elementy grzejne
2 oddzielne elementy grzejne2 oddzielne elementy grzejne do podgrzewania wody i podtrzymywania temperatury gotowej kawy w dzbanku.
5-letnia gwarancja Producenta
5-letnia gwarancja ProducentaMelitta® oznacza przyjemność i jakość picia kawy. Dlatego też oferujemy 5-letnią gwarancję Producenta na ekspres Melitta® AromaSignature® DeLuxe.
Tryb oszczędzania energii
Tryb oszczędzania energiiPrzełącznik do trybu ECO, czyli całkowite wyłączenie urządzenia, jako alternatywa dla trybu gotowości.
Technologia Aroma Premium
Technologia Aroma PremiumDzięki technologii Aroma Premium, Melitta® oferuje światowej klasy kawę przelewową. Specjalna technologia podgrzewania i zaparzania umożliwia uzyskanie optymalnego aromatu kawy, a także skraca czas przygotowania kawy.
Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamieniania
Aroma Signature® DeLuxe
Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamienianiaAby Twój ekspres do kawy działał idealnie przez długi czas i dostarczał Ci najlepszego smaku kawy, konieczne jest regularne usuwanie kamienia. Właśnie dlatego Melitta® Aroma Signature® DeLuxe zapewnia ochronę 3-w-1 z ustawieniami twardości wody, wskaźnikiem poziomu kamienia i praktycznym, automatycznym programem usuwania kamienia.
Obudowa ze stali nierdzewnej i dodatkowe elementy ze stali nierdzewnej
Obudowa ze stali nierdzewnej i dodatkowe elementy ze stali nierdzewnejEkspres do kawy przekonuje nie tylko licznymi funkcjami, ale także nowoczesnym wyglądem. Elegancka obudowa ze stali nierdzewnej i dodatkowe elementy ze stali nierdzewnej sprawiają, że ekspres do kawy przyciąga wzrok!
Aroma Control, dla pełnego aromatu nawet przy niewielkiej ilości kawy
Aroma Signature® DeLuxe

Aroma Switch

Zapewnia najlepszy smak i aromat kawy, nawet gdy parzysz małe ilości.

Sygnał gotowej kawy
Aroma Signature® DeLuxe

Sygnał gotowej kawy

Sygnał daje znać, że Twoja kawa jest gotowa.

Programowany czas podgrzewania: 30/60/90 minut
Aroma Signature® DeLuxe
Programowany czas podgrzewania: 30/60/90 minutZaprogramuj czas podgrzewania tak długo, jak potrzebujesz - 30, 60 lub 90 minut. Pozwala to uniknąć niepotrzebnej utraty aromatu oraz energii.
Wyjmowane elementy można myć w zmywarce
Wyjmowane elementy można myć w zmywarceTwój ekspres do kawy posiada wiele elementów, które można myć w zmywarce. Nic nie stoi na przeszkodzie wygodnego czyszczenia.
Wyjątkowy system parzenia i podgrzewania
Aroma Signature® DeLuxe
Wyjątkowy system parzenia i podgrzewaniaAroma Signature® DeLuxe spełnia najwyższe europejskie standardy doskonałego parzenia, w zakresie temperatury i czasu parzenia. Potwierdza to "ECBC".
Przezroczysty pojemnik na wodę z miarką i podświetleniem LED
Przezroczysty pojemnik na wodę z miarką i podświetleniem LEDEkspres do kawy jest wyposażony w pojemnik na wodę podświetlany LED przez cały proces parzenia. Gdy tylko zaczniesz wlewać wodę do pojemnika, podświetlenie się włączy. Ułatwia to napełnienie odpowiednią ilością wody.
Automatyczne wyłączanie po 40 minutach
Automatyczne wyłączanie po 40 minutachZapomniałeś wyłączyć ekspres do kawy? Nie ma problemu, ponieważ przy zaprogramowanej funkcji automatycznego wyłączania ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po 40 minutach, zapewniając tym samym ekonomiczną pracę.
Misja eco & care
Misja eco & careOpracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniem
Wyjmowany plastikowy pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniemŁatwa obsługa i czyszczenie - wyjmowany pojemnik na filtr z wbudowanym zaworem chroniącym przed kapaniem pozwala na łatwe wyrzucenie zużytego filtra papierowego, a następnie może zostać umyty w zmywarce.